Alabalık Çiftliği

Alabalık Havuzu Çiftliği / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprüçayın içinden geçtiği Köprülü Kanyon milli parkı'nda doğal alabalık çiftliklerimizde sizlere sazan , alabalık gibi nehir balıkları türlerini hem olta ile avlama, hemde ister mangalda ister tavada kızartma şeklinde tadma şansı sunuyoruz. Deniz balıklarından bıktınız usandınız mı? Öyle ise sizin için nehir balığını keşfetmenin tam zamanı.
Alanya, Side, Kemer, Manavgat, Boğazkent, Antalya ve Olimpos tatil bölgelerinden hergün kalkan servislerimizde sizi, arkadaş grubunuzu veya misafirlerinizi alalım, mükemmel bir akarsu çay balığı keyfini size taddırdıktan sonra geri bırakalım.

Adrese teslim canlı alabalık / sazan

Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Boğazkent gibi bölgelerde yaşıyorsanız hergün evinize canlı canlı taze alabalık, sazan gibi nehir balıkları sipariş etme şansınız olduğunu biliyormuydunuz? Köprülü kanyon'daki doğal havuzlarımızda yetiştirdiğimiz doğal balıklarımızı hergün sipariş üzerine adresinize canlı olarak teslim ediyoruz.

Antalya'da balık nerede yenir en iyi balık restaurantı hangisi?

Antalya bölgesinde akarsu balığını en iyi yiyebileceğiniz yer kesinlikle Köprülü Kanyon Milli Parkı'ndan geçen Köprüçay Irmağı balıklarıdır. Zengin balık menülerimizin tadına bakınca bir daha unutmayacaksınız. Balık havuzlarımız ve Balık avcılığı turları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Balık çiftliği / havuzu videosu için tıklayınız

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Alabalık çiftliği Antalya bölgesinde bulunan balık çiftlikleri arasında Manavgat Beşkonak Köprülü Kanyon Milli parkı nehir sazan balıkları en ön sırada yer alır.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE