ATV Safari

Atv Safari Turları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü kanyon milli parkı'nda yapılacak yüzlerce aktivitelerden birisi ise 4 teker araçlardan olan ATV motorları ile dağ tepe etrafı gezmektir. 2 kişilik olan bu araçları kullanmak için ehliyetiniz olmasıda gerekmiyor. Buraya ister günübirlik gelin, isterseniz bir kaç günlük kamp , konaklama, balayı tatili amaçlı vs gelin, size tavsiye edeceğimiz yapılaması gerekenler arasında kesinlike bir ATV quad motoru kiralayarak arkadaşınız veya eşinizle birlikte bu cennet parkın her köşesini gezmektir.

ATV Quad Motorları Kiralama

Hergün bölgeye gelen turistler ve gezginler için kiralık 100cc, 150cc ve 200cc motorlarımız kiralamak için hazır beklemektedir. Yakıt deposu full olarak teslim edilen motorlar, tamamen full kaskoludur. Köprülü Kanyon'da atv kiralama için ehliyet sürücü belgesi gerekmemektedir.

ATV kiralama fiyatları ücretleri ne kadar?

Quad safari turlarından da kullanılan ve bölge arazi yapısına son derece uygun olan bu motorları saatlik ve günlük olarak kiralayabilirsiniz. Güncel fiyat listemiz " fiyatlar sayfamızda bulunmaktadır. Ayrıca burada güncel kampanyalar ve fırsatlar hakkında bilgilerde mevcuttur. ATV kiralama ve rezervasyon için tıklayınız.

ATV safari videosu izlemek için tıklayınız;

Bitki örtüsü çeşitliği ve eşsiz doğal güzelliği ile Köprülü Kanyon Milli Parkı " atv safari - adrenalin sürüşleri " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu Köprülü Kanyon patikalarında yapacağınız atv safari aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon'da ATV ve quad safari buggy turları her gün yapılmaktadır. Rehberler eşliğinde gezilere katılarak bölgeyi keşfedebilirsiniz.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE