Balık Avı

Balık Avı Turları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü Kanyon'da balık nehirde balık avı turları özellikler Manavgat, Side, Kemer, Alanya, Antalya, Belek bölgelerinde tatil yapan Rus ve Avrupalı turistlerin en çok rağbet gösterdikleri etkinlikerin başında gelir.
Köprülü Kanyon'dan geçen Köprüçay ırmağında balık avı, rafting ve diğer doğa sproları etkinliklerini yapıp hoşça bir gün geçirmek isteyen yerli ve yabancı tatilcileri her gün Manavgat, Boğazkent, Alanya, Side, Kemer, Antalya, Lara, Konyaaltı ve Olimpos tatil köylerinden otobüs minibüs servisleri ile alıp gün sonu geri bırakıyoruz.

Nehirde olta / serpme ile balık avı

Köprülü Kanyon'da balık tutma etkinlikleri nehir üzerinde ve nehir kenarında balık havuzlarında olmak üzere 2 şekilde yapılmaktadır. Katılımcılara olta takımı ve balık yemleri verilerek balık tutacakları yer göterilir. Tutulan balıklar öğlen yemeğinde mangal, tava kızartma ve yaprak sarma şeklinde hünerli aşçılarmız tarafından hazırlanarak nehir kenarındaki muhteşem manzaralı kulübelerde servis edilir.

Balık avına kimler katılabilir çocuklar katılabilir mi?

Balık avı ve balık turma etkinliği için her hangi bir yaş sınırı aranmamakta, ve çocuklarınızıda bu zevkli aktiviteye getirerek onlarında bu hobiye daha genç yaşta alışmalarını sağlayabilirsiniz. Balık avlarının yapıldığı havuzlar ve Köprüçay ırmağı hakkında bilgi için tıklayınız.

Balık avı videosu izlemek için tıklayınız;

Balık avı turları ne kadar kaç tl?

Güncel fiyat listemizi görmek indirim ve kampayalardan yararlanmak için " fiyatlar " sayfamızı ziyaret ediniz.

Bitki örtüsü çeşitliği ve eşsiz doğal güzelliği ile Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde akan Köprüçay üzerindeki özel balık havuzu ve alabalık çiftlikleri " olta balıkçılığı " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu Köprülü Kanyon sularında yapacağınız balık avı ve piknik aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Köprülü Kanyon milli parkında yapılacak şeylerin arasında en iyisi nehirde sazan balık çiftliklilerinde balık avı turları aktivitelerine katılmaktır.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE