Balık Çiftliği

Balık Çiftliği Havuzu/ Antalya Bölgesi Çiftlikler

Antalya bölgesinde kurduğumuz Alabalık, Sazan balığı çiftlikleri ile bölgedeki yerli ve yabancı halka nehir balığını sevdirme ve bu lezzeti taddırma adına her gün büyük bir adımla ilerliyoruz. Bölgedeki en büyük alabalık çiftliğimizden biride Antalya Köprülü Kanyon bölgesindeki Köprüçay üzerindedir.
Boğazkent, Antalya, Alanya, Side, Belek, Boğazkent, Serik, Kemer, Manavgat ve Olimpos tatil bölgelerinden hergün kalkan servis araçlarımız ile bölgeye rafting ve diğer çeşitli macera sporları iiçin gelen turistlere öğle yemeklerinde içerisinde mutlaka nehir balığıda bulunan zengin bir yemek menüsü sunuyoruz.

Evinize canlı alabalık / sazan istermisiniz?

Side, Manavgat, Antalya, Alanya, Kemer, Belek, Boğazkent gibi bölgelerde ikamet edenler hergün evlerinde canlı taze akarsu balığı yeme şansını yakalamaktadır. Antalya Bölgesinde'ki balık çiftliklerinde yetiştirdiğimiz nehir balıklarını hergün adrese teslim şeklinde servis ile dağıyoruz. Balık siparişi vermek isteyenler 1 gün önceden saat 20:00'ye kadar ne kadar balık sitediklerini, teslimat adresini ve teslim alacak kişi bilgilerini bize iletmeleri gerekmektedir.

Antalya'da en iyi balık yiyecek yerler mekanlar?

Antalya yöresinde nehir balığını tadabileceğiniz en iyi mekan kesinlikle Köprülü Kanyon Milli Parkı'ndan geçen Köprüçay Irmağı kenarındaki balık tesisleri ve restaurantımızdır. Zengin balık menülerimizin tadına bakınca bir daha bu damak tadından vazgeçemeyecğinizi iddia ediyoruz. Balık havuzlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız. Balık avcılığı turları için buradan bilgi alabilirsiniz.

Balık çiftliği / havuzu videosu için tıklayınız

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya ve çevresinde iyi bir balık çiftliği arayanlar için Köprülü Kanyon Milli Parkı alabalık sazan doğal havuzları tam size göre, kendin tut pişir mangal yerleri!
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE