Balık Havuzu

Balık Havuzu Alabalık Sazan Çiftliği / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü Kanyon Milli Parkı dünyaca ünlü rafting parkurları yanısıra, Köprüçay ırmağı üzerinde ve kenarında kurulu olan doğal balık havuzları ve akarsu balık restauranları ile meşhurdur. Bölgede onlarca restauran balık çiftliklerinde doğal yöntemlerle yetiştirilen ve nehirden olta ile tutulan doğal sazan, alabalık gibi çay balıklarını müşterilerine servis etmektedir.
Köprülü Kanyon'daki bu eşsiz lezzetli balıkları sizede tattırmak için her gün Alanya, Side, Kemer, Manavgat, Boğazkent, Antalya ve Olimpos tatil bölgelerinden servisler ile sizi alıp muhteşem bir ziyafet sonrası akşam geri bırakıyoruz.

Olta / serpme ile balık avı

Balık avını seviyorsanız ve sizin için bir hobi ise, bu hobinizi en iyi yapabileceğiniz yerler arasında Köprülü Kanyon gelmektedir. Her gün Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Boğazkent, Belek, Kumluca, Olimpos gibi tatil beldelerinden sağladığımız toplu ulaşım servisi ile buraya gelerek olta ile ırmakta veya balık havzularımızda balık tutup, tuttuğunuz balıkları burada mangal veya tava yapıp keyifle yiyebilirsiniz. Balık avı etkinliğine katılacaklar en az 1 gün önceden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcıların herhangi bir ekipman malzeme getirmelerine gerek yok, hepsi tarafımızdan sağlanmaktadır.

Antalya ilçelerine canlı nehir balığı servisi

Antalya merkez ve çevre ilçelerde yaşıyorsanız evinize canlı canlı taze alabalık, sazan gibi akarsu balığı sipariş verme imkanınız olduğunu biliyormuydunuz? Köprülü kanyon'daki doğal balık havuzlarımızda büyüttüğümüz balıklarımızı hergün sipariş üzerine evinize işyerinize canlı olarak teslim ediyoruz. Balık avı turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Balık avı videosu izlemek için tıklayınız;

Köprüçay üzerinde bulunan özel alabalık, sazan üretim havuzumuzda olta ile balık avlayıp, zengin doğal güzellikler arasında mangalınızda pişirip yemenin tadını çıkarmak istermisiniz?Bitki örtüsü çeşitliği ve eşsiz doğal güzelliği ile Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde akan Köprüçay üzerindeki özel balık havuzu ve alabalık çiftlikleri " olta balıkçılığı " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu Köprülü Kanyon sularında yapacağınız balık avı ve piknik aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

Milli Parkta vadi tabanlarından,dağların çıplak doruklarına doğru çam, selvi, sedir ve çok sayıda yapraklı ağaç türlerinden meydana gelen bitki örtüsü zengin maki topluluğu ile desteklenmektedir. 400 hektarlık saf Akdeniz selvisi ormanı, flora özelliklerinin en önemli ve en belirgin alanıdır.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya çevresinde nehirde ırmakta akarsuda olta ile balık tutmayı sevenler için Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda doğal balık tutma çiftlikleri havuzları oluşturduk.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE