Bisiklet Turları

Bisiklet Turları Aktiviteleri/ Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya ve çevresinde en iyi bisiklet gezisi yapılacak rotalar, dağ bisikleti turu etkinlikleri, gezi proğramları, fiyatlar detaylar...

Ülkemizin en cennet köşelerinden biri olan Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda sizlere doğada; bol oksijenli, güvenilir, kuş seslerini duyabileceğiniz, şırıl şırıl akan dereyi daha yakından görebileceğiniz ve bisiklete binmenin; mutluluk ve keyif vereceğini düşünerek sizlere bir program hazırladık. Bisiklete binmek tüm Dünya'da çok yaygın bir görüntüdür.
Gerek bisiklet yollarımızın olmaması, gerek bisiklete binen kişilere gösterilmesi gereken saygının çok az olması şehir yaşantısında bisiklete binmeyi imkânsız hale getiriyor. Bunun sonucunda ya bizi kapalı alanlarda bisiklete binmeye ya da trafiğin olmadığı arazilerde binmeye zorluyor. Bölgeye gelen turistlere bisiklet turu organize ederek en güzel patikalardan rotalardan geçerek bu cennet bölgeyi yakından keşfetmenizi sağlıyoruz.

Bisiklet Gezisi Programı Detayı

Antalya bölgesi otellerden ve tatil köylerinde servis araçları ile alınan turistler tatilciler saat 10:00'da Köprülü Kanyon rafting tesislerimize ulaşırlar. Kendi araçları ile bölgeye gelecek olanlar bu saatte tesisimize ulaşmaları gerekir. Öncelikle kahvaltı yapmamış olanlara kahvaltı verilir. Katılımcı sayısı kadar veya 10 adet yedek dağ bisikleti özel tasarım bisiklet taşıma aracımıza yüklenir. Önce bu araç arkada servis araçlarımızla baraber Selge antik kentine hareket ediyoruz. Selge antik kentini yürüyerek gezdikten sonra bisikletlerimize biniyoruz ve dolambaçlı patikalarda yokuş aşağı manzaralar eşliğinde tesisimize kadar iniyoruz.

Bisiklet gezisi videosu izlemek için tıklayınız;

Bisiklet gezisi sonrası rafting tesisimize ulaştığımızda nehir kenarı manzarası muhteşem restaurantımızda lezzetli bir öğle yemeği menüsü bizi bekliyor. Yemekler yenildikten sonra hemen nehir kenarında hazır olan botlara biniyor ve 12 km Köprüçay'ın azgın serin suları üzerinde kürek çekmeye başlıyoruz. Tur sonunda tüm katılımcılara gün boyunca çekimler yapılan özel DVD ler hediye olarak dağıtıldıktan sonra, Alanya, Gazipaşa, Side, Kemer, Manavgat, Belek, Boğazkent, Antalya, Lara, Konyaaltı, Döşemealtı, Geyikbayırı, Olimpos gibi tatil beldelerine servislerimizle katılımcıları geri bırakıyoruz...

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Köprülü kanyon milli parkı bisiklet turları gezisi Antalya Belek Side Kemer Alanya tatil beldelerinde hergün ücretsiz servisler ulaşım otobüs hatları saatleri.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE