Bisiklet Turu

Bisiklet Turu Aktiviteleri/ Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesinde en iyi bisiklet rotaları, dağ bisikleti turları, haftasonu etkinlikleri, tur proğramları, fiyatlar detaylar...

Şüphesiz Toros Dağları dağ bisikleti ile gezi için en iyi güzer rotaları bizlere sunar. Bu rotalardan biriside Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı'dır. Bu güzel doğal park hem zengin endemik bitki çeşitliliği, dolabaçlı yollardan oluşan güzel manzaralı patikaları ile bisiklet sporu sevenleri kendisine çekmektedir. Bölgeye gelen tatilcilere bisiklet turları organize ederek en güzel patikalardan rotalardan geçerek bu cennet bölgeyi yakından keşfetmenizi sağlıyoruz.

Bisiklet Gezisi Turuna Herkes Katılabilir mi?

Evet dağ bisikletleri ile yapılan safari turlarına çocuklu aileler çocukları ile beraber olmak üzere herkes katılabilir. Çocuklar için küçük bisikletlerimiz bulunmakta olup, ayrıca gezi boyunca grubu bir adet 4x4 kenarları açıp teknik arazi aracımız takip etmekte olup, yorulanları araca aalarak dinlenmelerini sağlamaktadır. Ayrıca zencir kırılma vs gibi arıza durumlarda anında müdahale edilerek kesintisiz olarak tura devam edilinilmesi sağlanmaktadır.

Bisiklet ile gezi fiyatları ücretleri ne kadar?

Dağ bisikletleri gezisi etkinlik proğramları güncel ücret bilgisi " fiyatlar " sayfasında yayınlanmaktadır. Ayrıca buradan en son yeni kampanyalar ve fırsatlar hakkında bilgilerde mevcuttur. ATV kiralama ve rezervasyon için tıklayınız.

Bisiklet gezisi videosu izlemek için tıklayınız;

Zengin doğa bitki örtüsü çeşitliliği ile en iyi patikalardan ve rotalardan birine sahip Köprülü Kanyon Milli Parkı yanısıra, Alanya, Gazipaşa, Side, Kemer, Manavgat, Belek, Boğazkent, Antalya, Lara, Konyaaltı, Döşemealtı, Geyikbayırı, Olimpos gibi tatil beldelerinde de bisiklet turları aktivitelerimize katılabilirsiniz. Bu aktiviteye katılmak için en az 1 gün önceden kesin rezervasyon gereklidir. Otellerden veya evinizden servis ile ücretsiz sizi alıp bırakıyoruz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Belek Side Kemer Alanya tatil bölgelerinden yapılacak şeyler arasında en iyi Köprülü Kanyon Milli parkı rotalarında yapılan günübirlik bisiklet gezileri
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE