Eğlence Parkı

Antalya Eğlence Parkları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesinde eğlence macera parkları, etkinlikler, aktiviteler, yapılacak şeyler...

Ülkemizin bir numara doğa sporları aktivite merkezleri olan Köprülü Kanyon Milli Parkı, aynı zamanda bir eğlence etkinlik merkezidir. Bu bölgede 7 yaşındaki bir çocuk ile 70 yaşındaki bir amcamız / teyzemize kadar herkes bu güzel yörede kendine bir eğlence bulabilir. Düğün, doğum günü, sünnet, nişan, kına geceleri eğlenceleri tesisimizde organize ettiğimiz diğer eğlence aktiviteleri arasındadır.

Açık hava disko dans müzik eğlence merkezi

Ayışığının aydınlattığı parlak nehir kenarındaki güzel tesisimizin bahçesinde yaz aylarında canlı müzik ve DJ performansı organize ediyoruz. Bölgeye birkaç günlüğüne tatile gelen tatilcilerin akşamları eğlenmelerine büyük önem gösteriyoruz.

Düğün, Nişan, Kına Organizasyonu

Köprülü Kanyon'daki tesisimizde kır düğünü, nişan , kına, sünnet, doğum günü gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu organizasyon için her türlü ekipman, malzemeyi size sağlıyoruz.

Eğlence merkezleri videoları ;

Çocuklar için oyun parkı

Küçük çocuklarınız var ve bu yüzden rafting planlarınızı erteliyorsanız artık bunu dert etmenize gerek yok. Köprülü kanyon rafting tesisimiz içerisinde kurduğumuz çocuk eğlence parkımızda çocuklarınız siz rafting ve diğer etkinliklerinizi tamamlayıncaya kadar uzman eğitimli bakıcılarımız ve öğretmenlerimiz eşliğinde oyun oynayarak eğlenmektedir.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Köprülü Kanyon'da bulunan zipline zıp zıp park ve takım oyunları aktiviteleri yapılan alanlarımızdaki ip tırmanış yürüme parkuru gibi eğlence parkları.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE