İp Parkuru Parkı

Antalya İp Parkurları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesinde yüksek alçak ip parkurları macera parkları nerede, fiyatları ücretleri ne kadar?

İp parkuru etkili ve kalıcı bir öğrenmenin deneyerek ve yaşayarak kazanıldığı yerlerden birisidir. İp parkurları eğlence ve heyecanın tavan yaptığı aktiviteler olarak en gözde oyun alanlarındandır. İp parkur taleplerine profesyonel bir şekilde cevap veren Köprülü Kanyon Milli parkı, her müşteriye özel ip parkurları ile her yaş grubu insanın macera yaşayabileceği oyun alanları yaratmaktadır.

İp parkuru tehlikelimidir?

İp parkuru aktivitesi kesinlikle tehlikeli bir spor olmayıp, % 100 güvenlik için her türlü önlem alınmıştır.

İp parkuru aktiviteleri etkinlikleri kimler içindir

İp parkurundaki eğitim ve eğlence etkinliklerinde çocuk yetişkin her yaştan insanlar katılabilir. Ahşap veya metal direkler üzerinde ya da ağaç üzerinde kurulmuş ip parkurları son derece güvenli yerler olup, son model techizat ve ekipman kullanılmaktadır.

İp parkuru videoları ;

İp parkuru ne işe yarar?

Kullanıcıların cesaret ve iletişim yeteneğinin gelişiminde önemli bir rol oynayan ip parkurları, yükseklik korkusunu yenme ve risk alabilme konusunda son derece önemli katkıları olan bir spor alanıdır. Özgüveni arttıran ve bireyin kendi sınırlarını zorlayan bir aktivite olarak çok rağbet görmekte, zorlukları aşma ve el becerisi kazandırmada aktif rol oynamaktadır.

Antalya'da bulunan diğer zipline parkurları

Köprülü Kanyon haricinde Belek, Konyaaltı, Lara, Side, Manavgat, Alanya, Kemer, Olimpos ve Kaş bölgelerinde ip parkurlarımız bulunmaktadır. İp parkurları fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi almak için " fiyatlar " sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Yüksek ip tırmanma parkuru alanları, zipline, Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı'na gelenler tarafından en çok beğenilen yapılan aktiviteler etkinlikler arasında.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE