Kamping

Antalya Kamp Alanları Yerleri / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesi'nde en iyi kamp yerleri, nerede kamp yapılır, kamping yapılacak mekanlar hakkında bilgiler.

Doğada bazen sahil kenarında, bazen nehir kenarında bazende dağların tepesinde çadırımızı kurarak konaklamak, doğayı günün her saatinde doyasıya yaşamak hepimizin " ah keşke " dediği etkinlikler arasındadır. Antalya muhteşem doğası ve iklimi ile yılın 12 ayı hem dağ hemde sahil kenarı kamp yapma imkanı sunan ender yerler arasındadır. Her yıl 5 milyonu aşkın turistin rafting yaptığı Köprülü Kanyon Milli Parkı ise kamp yapılacak yerler listesinde en başlarda yer alır. Buradaki tesisimizde oluşturduğumuz çadır ve karavan kamp alanlarımızda rahatlıklar çadırlarınızı kurarak veya karavanınızı park ederek kamp yapabilirsiniz. Ayrıca bizden karavan ve çadır'da kiralayabilirsiniz.
Kamp alanımız o kadar büyük ki içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şey sizin için düşündük. Sıcak duş, Wc, Mutfak, Restorant, Hamak, Soyunma kabini, Tekel (Alkol), Yakacak odun, Mini market ( sadece abur-cubur var), Su üzerinde yüzen kamelyalar (aşırı keyif içerir:)).

Ulaşım olanakları, nasıl gidilir?

Burada kalıp kamp yapmaya ve konaklamaya karar verdiğinizde size Antalya, Kemer, Side, Alanya, Manavgat, Belek, Boğazkent bölgelerinden ücretsiz ulaşım sağlıyoruz. Bize en az 1 gün önceden geleceğinizi ve nereden alınmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir.

Kamp yeri çadır kiralama fiyatları ücretleri ne kadar?

Kendi çadırı ve karavanları gelenler için kesinlikle yer ücreti almıyoruz. Ücretsiz olarak çadırınızı kurarak veya karavanınızı park ederek bölgenin tadını çıkartabilirsiniz.

Kamp videosu izlemek için tıklayınız;

Köprülü Kanyon’da yapılacak aktiviteler

Rafting: Kişi başı 20 TL – Öğlen yemeği dahildir. Canyoneering: Kişi başı 25 TL – Öğlen yemeği dahildir. Abseiling / Rappelling (İpli İniş): Kişi başı 40 TL – Öğlen yemeği dahildir. Trekking Doğa Yürüyüşü ve Köy Turları: Kişi başı 20 TL – Öğlen yemeği dahildir. Jeep Safari: Kişi başı 30 TL – Öğlen yemeği dahildir. Eğer ben bu aktiviteleri yapmam oturup keyif yaparım derseniz su üzerinde yüzen kamelyalara gidip yemek yiyip kahvenizi yudumlayarak manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ardından nehir kenarındaki hamaklara geçip biraz kestirebilirsiniz. Ertesi gün oltanızı alıp nehirde alabalık için rastgele diyebilirsiniz. Kısacası Köprülü Kanyon huzur, sessizlik arayanlar için birebir.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya en iyi kamp alanları çadır kampları yerleri Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde bulunur. Doğada ücretsiz konaklama kalacak yer arayanlar için ideal mekan!
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE