Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Kanyon Geçişi

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Milli Parkı Kanyon Geçişi Sporu : Bitki örtüsü çeşitliği, eşsiz doğal güzelliği ve Köprüçay'ın içinden geçtiği derin ve dar kanyonlar dolayısı ile Köprülü Kanyon Milli Parkı " kanyon geçiş aktiviteleri " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu Köprülü Kanyon kanyonlarında yapacağınız kanyon geçişi aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı, rafting başta olmak üzere trekking, kanyon geçişi, kanyoning, doğa yürüyüşü, doğa fotoğrafçılığı, kamping, avcılık, balık avı, kaya tırmanışı, jeep safari, quad safari gibi bir çok doğa sporlarını yapmaya olanak sağlamaktadır. Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

köprülü kanyon kanyoning

Milli Parkta vadi tabanlarından,dağların çıplak doruklarına doğru çam, selvi, sedir ve çok sayıda yapraklı ağaç türlerinden meydana gelen bitki örtüsü zengin maki topluluğu ile desteklenmektedir. 400 hektarlık saf Akdeniz selvisi ormanı, flora özelliklerinin en önemli ve en belirgin alanıdır.

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  »