Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Kaya Tırmanışı

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Kaya Tırmanışı Aktivitesi : Köprüçay üzerinde bulunan yüksek kayalıklarda tam donanımlı ekipmanlar ve rehber eşliğinde tırmanın heyecanın doruğuna çıkmak istermisiniz? Bitki örtüsü çeşitliği ve eşsiz doğal güzelliği ile Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde akan Köprüçay boyunca bulunan derin kanyonu oluşturan kayalıklar " kaya tırmanışı " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu olan Köprülü Kanyon'ununda yapacağınız tırmanış aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı, rafting başta olmak üzere trekking, kanyon geçişi, kanyoning, doğa yürüyüşü, doğa fotoğrafçılığı, kamping, avcılık, balık avı, kaya tırmanışı, jeep safari, quad safari, piknik, matriks uçuşu gibi bir çok doğa sporlarını yapmaya olanak sağlamaktadır. Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

kaya tırmanışı turları köprülü kanyon 

Milli Parkta vadi tabanlarından,dağların çıplak doruklarına doğru çam, selvi, sedir ve çok sayıda yapraklı ağaç türlerinden meydana gelen bitki örtüsü zengin maki topluluğu ile desteklenmektedir. 400 hektarlık saf Akdeniz selvisi ormanı, flora özelliklerinin en önemli ve en belirgin alanıdır.

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  »