Macera Parkı

Antalya Macera Parkları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesinde macera parkurları aktivite merkezleri nerede, giriş fiyatları ücretleri ne kadar?

Macera parkı; her türlü doğa sporlarının aynı anda aynı alanda yapılabilmesi için özel tasarlanmış mükemmel aktivite merkezleridir. Bu aktivite merkezlerinde bir çok irili ufaklı doğa sporları aktiviteleri her yaştan kişiye uygundur. Paintball, ip parkuru, duvar tırmanma, zipline, atv safari, karting, tramboling, bisiklet, go kart, survivor takım oyunları, okçuluk, atıcılık, atış alanları, kaya tımanışı, kano gibi bir çok etkinlik macera parklarında sizleri bekliyor. Köprülü kanyon milli parkı'ndaki tesisimizde bu macera parkından birini bulabilirsiniz. Burada her türlü takım oyunları eğlence ve eğitim aktiviteleri yapılmaktadır.

Adventure macera parklarının çocuklar için önemi?

Çocukların zeka ve beden gelişimlerinde oynadıkları oyuncaklar ve karşılaştıkları problemler çok önemlidir. Bu yüzdendir ki spor yapan çocukların yapmayanlara oranla beden ve zeka gelişimleri daha iyi olur. Spor olgusu içinde her zaman bir problem ve çözüm barındırır. Çocuklarınızın oynadıkları oyuncalarını,yaptıkları sporları ve mekanlarını değiştirmek monotonluğu öldürür ve yeni bir bakış açısı geliştirmesini sağlarsınız

Macera parkı parkuru videoları ;

Antalya’da aktivite ve etkinlik arayanlar için birçok farklı seçenek sunan Köprülü Kanyon Macera parkı, tesisimizin sunduğu hizmetlerden birisidir. İç Anadolu Bölgesi’nde bir ilk denilebilecek etkinlikler, tesisimizin sınırları içerisinde ve alanında uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Her yaş grubundan insana uygun şekilde hazırlanan etkinlikler, Köprülü Kanyonun’ın eşsiz güzelliği sayesinde unutulmaz bir hale gelmektedir.

Doğa sporları kursları ve eğitimleri

Macera parkı içerisinde bulunan her türlü etkinlik için uzman eğitmenler tarafından aktiviteye başlamadan önce eğitimler kurslar ve püf noktaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Macera parkı giriş ücretleri fiyatları ne kadar?

Köprülü kanyon ve diğer bölgelerde bulunan macera parklarına giriş ücretleri hakkında güncel bilgi, kampan ve indirimleri " fiyatlar " sayfamızdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Antalya'da bulunan diğer macera parkurları

Köprülü Kanyon haricinde Belek, Konyaaltı, Lara, Side, Manavgat, Alanya, Kemer, Olimpos ve Kaş bölgelerinde ip parkurlarımız bulunmaktadır. İp parkurları fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi almak için " fiyatlar " sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Köprülü Kanyon Milli parkı'nda bulunan macera parkı içerisinde karting, zipline, yüksek ip parkurları, balık avı yerleri, bisiklet ve at binme alanları.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE