Quad Safari

Quad Safari Turları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya ili Manavgat ilçesi Beşkonak beldesinde bulunan Köprülü kanyon milli parkı'nda neler yapılır, yapılacak en iyi şey nedir diye soranlar için en iyi verilecek cevaplardan birisi şüphesiz Quad safari turlarıdır. Quad safari; 4 tekerlekli ATV motorları ile doğada patikalar arasında ister tek kişi isterseniz arkanızda arkadaşınız eşinizle beraber gerçekleştirebileceğiniz sürüş macerasına verilen isimdir.

100cc, 150cc, 200cc, ve 250 cc'lik motorlar ile Köprülü Kanyon'a gelen yerli ve yabancu turistlere saatlik ve yarım günlük safari turları düzenliyoruz. Tur saatleri dışında kendinizde ATV motorlarını kiralayarak kendiniz bu cennet doğayı gezmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Quad Safari Turuna Herkes Katılabilir mi?

Evet quad safari turuna herkes katılabilir, çocuklar ebeveynelerinin arkasında oturarak bu turlara katılmasına izin verilmektedir. Katılımcılardan motor kullanmak istemeyen ve bu konuda deneyimi olmayanlar için biz ücretsiz şöför temin ediyoruz.

Quad safari fiyatları ücretleri ne kadar?

Quad ATV motoru ile yapılan safari turları güncel fiyat listesine " fiyatlar sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradan en son yeni kampanyalar ve fırsatlar hakkında bilgilerde mevcuttur. ATV kiralama ve rezervasyon için tıklayınız.

ATV quad safari videosu izlemek için tıklayınız;

Zengin doğa bitki örtüsü çeşitliliği ile en iyi patikalardan birine sahip Köprülü Kanyon Milli Parkı yanısıra, Alanya, Gazipaşa, Side, Kemer, Manavgat, Belek, Boğazkent, Antalya, Lara, Konyaaltı, Döşemealtı, Geyikbayırı, Olimpos gibi tatil beldelerinde de bu aktivitelerimize katılabilirsiniz. Bu aktiviteye katılmak için en az 1 gün önceden kesin rezervasyon gereklidir. Otellerden veya evinizden servis ile ücretsiz siz alıp bırakıyoruz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Antalya Köprülü kanyon milli parkı içerisinde quad atv safari turları hangi günler fiyatları ne kadar kaç para? Antalya yapılacak şeyler aktiviteler tavsiyeler!
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE