Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Trekking

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Trekking : Bitki örtüsü çeşitliği ve eşsiz doğal güzelliği ile Köprülü Kanyon Milli Parkı " trekking " sporu için en uygun alanlardan biridir. Zengin oksijen deposu Köprülü Kanyon patikalarında yapacağınız trekking aktivitesi size zindelik, rahatlama ve huzurlu bir tatili tamamlayarak işinize dönme olanağı sağlayacaktır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı, rafting başta olmak üzere trekking, kanyon geçişi, kanyoning, doğa yürüyüşü, doğa fotoğrafçılığı, kamping, avcılık, balık avı, kaya tırmanışı, jeep safari, quad safari gibi bir çok doğa sporlarını yapmaya olanak sağlamaktadır. Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

        köprülü kanyon kanyoning 

Milli Parkta vadi tabanlarından,dağların çıplak doruklarına doğru çam, selvi, sedir ve çok sayıda yapraklı ağaç türlerinden meydana gelen bitki örtüsü zengin maki topluluğu ile desteklenmektedir. 400 hektarlık saf Akdeniz selvisi ormanı, flora özelliklerinin en önemli ve en belirgin alanıdır.

 

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  »