Unimog Safari

Unimog Safari Turları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü Kanyon'sa yapılacak şeyler etkinlikler, aktiviteler, tur gezi programları tavsiyeler

Dağlık ve engebeli arazi yapısı nedeniyle Köprülü Kanyon'u bir araçlar turlamak isterseniz, en iyi alternatif unimog arazi araçları ile bölgesi safari yaparak gezmektir. Bu araçları ister kendiniz kiralayabilir, ister bizim şöförümüzün kullandığı günübirlik turlara katılabilirsiniz.

Askeri araç olarakta biline bu unimog araçlara 12 kişiye kadar yolcu binebilmekte, sağlı sollu şekilde oturma yapılmaktadır. Dolayısı ile araçta bulunanlara 360 derece manzara izleme imkanı verilir. Unimog araçlar ile yapılan gezinti etkinliklerinde bol bol fotoğraf molası verilir ve çekimler yapılır.

Öğle yemeğini için tekrar vadi kenarındaki restaurant rafting tesisimize dönüyoruz. İsteyenler öğleden sonra rafting etkinliklerine katılabilir.

Köprülü Kanyon Milli Parkı Hakkında Bilgiler

Tesisimiz camping ve rafting faaliyetlerini 1990 yılından bu yana Antalya Köprülü Kanyonda her kesimden yerli ve yabancı grup ve sektörlere hizmet vermektedir. Alabalık çiftliği, restoran, çadır ve karavan parkı, nehir üzerinde yüzen çardakları bünyesinde barındıran yeşillikler içerisinde 500 kişilik açık alanı, 150 kişilik kapalı salonu ve terası ile bölgenin en gözde mekânıdır. Yaz sezonunda köprülü kanyon ırmağının serin suyu kenarında bulunan işletmemizin sunmuş olduğu olanaklar arasında dubalar üzerinde, turkuaz mavi akan nehir kenarında ve yemyeşil ormanın ortasında hoş sohbetler edecek, lezzetli yemeklerimizin tadına bakma fırsatını yakalayacaksınız. Daha önce hiç salamura yaprağına sarılmış ızgara alabalık yediniz mi? İşte biz ekip olarak bu yemyeşil söğüt, servi ve çınar ağaçlarının gölgesinde, doğanın bize sunmuş olduğu bu tabiat güzelliğini sizinle paylaşarak doğal lezzetleri beğeninize sunuyoruz..

Unimog safari videosu izlemek için tıklayınız;

Köprülü Kanyon'da 1 gün nasıl geçer?

Rafting, zipline, canyoneering, abseiling, rappelling, jeep safari, trekking gibi çeşitli ekstrem aktiviteler için tesisimize gelen gurup misafirlere öncelikle sigorta formları imzalattırılır. Örn: Rafting için, can yeleği, kürek, kask, yağmurlu ve soğuk havalarda su elbisesi neopren verilir. Araçlara binilerek rafting başlama noktasına ulaşılır. Misafirler rafting botlarına yerleştirilir rafting için gerekli bilgi anlatır ve rafting başlar. 2 km sonra nehrin yanı başında bulunan tesisimizde 1 saat yemek molası verilir.

Zengin doğa bitki örtüsü çeşitliliği ile en iyi patikalardan birine sahip Köprülü Kanyon Milli Parkı yanısıra, Alanya, Gazipaşa, Side, Kemer, Manavgat, Belek, Boğazkent, Antalya, Lara, Konyaaltı, Döşemealtı, Geyikbayırı, Olimpos gibi tatil beldelerinde de bu Unimog ile gezinti aktivitelerimize katılabilirsiniz. Bu aktiviteye katılmak için en az 1 gün önceden kesin rezervasyon gereklidir. Otellerden veya evinizden servis ile ücretsiz siz alıp burakıyoruz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Askeri araç sınıfında olan unimog arazi araçları ile Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkında günübirlik turlar geziler ne kadar kaç tl fiyatlar indirimler fırsatlar!
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE