Zip Line Parkı

Antalya Zipline Parkurları / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalya bölgesinde zipline parkurları nerede, fiyatları ücretleri ne kadar?

Bir vadi ve dağlık arazi aktivitesi olan zipline vadinin bir tarafından diğer tarafına %30 eğimli şekilde monte edilmiş çelik halatlar üzerinde özel aparatlar ve ekipmanlar ile kayarak bize uçuyor havası yaşatan muhteşem adrenalin dolu bir spordur. Köprüçay Irmağı'nın geçtiği derin kanyonların üzerinde bu etkinlik için zipline parkımı kurduk. Günübirlik rafting başta olmak üzere diğer doğa sporları aktivitelerine katılmak için bölgeye gelen tüm katılımcıları ZIPLINE parkurumuzu deneye davet ediyoruz.

Zip line tehlikelimidir?

Zipline aktivitesi kesinlikle tehlikeli bir spor olmayıp, % 100 güvenlik için her türlü önlem alınmıştır.

Zipline aktiviteleri etkinlikleri

Antalya merkezli olmak üzere tüm Türkiye genelinde ticari faaliyetlerini renklendirmek isteyen firmalar hizmet vermekte olduğu bölgede farklı eğlence alternatifi sunmak isteyen kurumlar için birçok zipline hatları oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz.
Tüm dünyada popülaritesini artırarak büyüyen zipline aktivitesi ülkemiz genelinde de yoğun talep görmektedir tüm oluşturduğumuz zipline parkurlarında karşılaştığımız tepki başka nereye uçabilirim? sorusu oluyor.
Uygun yükseklikte iki nokta arasında dağcılık kurallarına bağlı kalınarak sabit tel üzerinde ilerleyen makara sistemi ile kullanılan zipline hatlarımız ile tanışmaya hazırmısınız ?

Zipline parkuru videoları ;

Antalya'da bulunan diğer zipline parkurları

Köprülü Kanyon haricinde Belek, Konyaaltı, Lara, Side, Manavgat, Alanya, Kemer, Olimpos ve Kaş bölgelerinde zipline parkurlarımız bulunmaktadır. Zipline fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi almak için " fiyatlar " sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE