Çadır Kiralama

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Kamp Çadırı Kiralama

Harika bir doğal cennette konaklamanın ayrıcalığını yaşatıyoruz...

Köprülü Kanyon milli parkı kamp çadırı kiralama...Antalya Manavgat'ta bulunan milli parkta, nehir kenarında kamp kurma alanları ve kamping konaklama yerleri kiralama hizmeti.

Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde kamp çadırı kiralama hizmetleri veriyoruz. Elimizde bulunan çadır stokları aynı anda 1000 kişinin çadır içinde konaklamasına yetecek derecededir. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda nehir kenarında bulunan çadır kamping konaklama mekanlarımızda sizi ağırlayarak cennet bir ortamda size konaklama keyfinin ayrıcalığını sunuyoruz.Köprü çayının yanı başında bulunan çadırlarımız da, gündüz adrenalin dolu raftingi yakından izleme olanağının yanında, çınar ağaçları arasında hamak keyfi, tarih, doğa ve akarsuyu ile akşam yapılan eğlenceler, sıcak bir kamp ateşi etrafında yeni dostluklar edinecek, bu ortam da sohbete doyamayacaksınız.

Sabahları tertemiz bir havada, kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir kenarında alarak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Akşam lezzetine inanamayacağınız yöresel asma yaprağına sarılı taze alabalığınızın tadına doyamayacaksınız.. On iki ay açık olan tesisimizde, 200 kişilik açık ırmak restaurantımızla, 100 kişilik kapalı restaurantımız ve profesyonel mutfak ekibimiz ile sizlere, ailenize, sevdiklerinize ve özel gruplarınıza ister bungalowlar'da konaklama, ister ağaçların altında kurulu çadırlarımızda ( Çadır Kampı kurulabilir.) konaklama ister günübirlik yemek ve aktivite hizmetleri sunulmaktadır..
Antalya'ya geldiğiniz zaman farklı alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız, Selge antik kentinin kollarında boylu boyunca uzanan çam ağaçları arasında yaşamaya ne dersiniz..

Çadır Kiralama - Kamp Alanı Kiralama - Kamp Alanları - Çadır nasıl Kurulur

kamp çadırı kiralama köprülü kanyon, kamp çadırı kiralama, köprülü kanyon kamp çadırı, kiralama, kiralık, köprülü kanyon kamp, köprülü kanyon, köprülü, kanyon, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon rafting, köprülü kanyon manavgat, manavgat köprülü kanyon, antalya, antalya köprülü kanyon

Köprülü Kanyon Milli Parkı Hakkında Bilgiler

Aşağıda dağlarda safari turlarında bir kesit videosu izleyebilirsiniz ;

© 2020, Köprülü Kanyon Milli Parkı Doğa Sporları Merkezi. Köprülü Kanyon milli parkı kamp çadırı kiralama fiyatları ne kadar?.Antalya Manavgat'ta nehir kenarında kamp kurma alanları kamping konaklama yerleri hizmeti.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE