Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

antalya rafting acentası

 

Antalya - Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Kanyon Geçişi Kano Sporu Tur Fiyatları Listesi

Harika bir doğal cennet...

Günübirlik turlar   Antalya   20 TL   Sadece rafting fiyatları : 8 TL
  Belek / Boğazkent   15 TL   Sadece rafting + öğle yemeği fiyatı : 12 TL
  Side / Manavgat   20 TL   Sadece ekipman + rehber kiralama : 70 TL
  Alanya   25 TL   ( 10 kişlik bot + 10 kişilik ekipman + 1 rehber dahil )***
  Gazipaşa   30 TL    Konaklama 1 oda 1 kişi : 30 TL
  Olimpos   30 TL      Konaklama 1 oda 2 kişi : 30 TL

antalya rafting Verilen fiyatlar kişi başıdır ve KDV dahildir. 7-12 yaş arası çocuklar % 50 indirimlidir. 10 kişi'den faza grup rezervasyonlarına % 30 indirim uygulanır.
antalya rafting *** Botun rehberle birlikte nehir parkuru başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar olan yolculuk süresi kiralama hizmetini içerir, ekipmanların ve katılımcıların başlangıç bitiş noktaları arası ulaşımları fiyata dahildir.

Rezervasyon : Rafting turları ve konaklama hizmetleri rezervasyonunun en az 1 gün önceden yapılması gerekir. Özellikle yer durumu açısından konaklama rezervasyonlarının en az 1 hafta önceden yapılması tavsiye olunur.

köprülü kanyon    köprülü kanyon milli parkı

Antalya Belek Side Manavgat Alanya Gazipaşa Olimpos Boğazkent ve diğer tatil beldelerinden Köprülü Kanyon milli parkına günübirlik rafting, kano, nehir kayağı turları fiyatları ve ücretleri rafting turları listesi fiyatları, rafting, turları, fiyatları, fiyatı, turu, antalya, belek, side, kemer, alanya, manavgat, olimpos, köprülü kanyon, milli parkı, köprülü kanyon milli parkı fiyat listesi, fiyat, listesi,


Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  » İş Olanakları ve İlanları  »  Rafting Fiyatları  »»