Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı Gezilecek ve Görülecek Yerler - Karabük Köyü

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon'da gezilecek ve görülecek yerler  : Karabük Köyü Antalya Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde bulunan görülecek ve gezilecek yerler içerisinde en harika olan, konaklama, restaurant ve diğer sosyal aktivitelerin bulunduğu köylerden biridir.

Köy son yıllarda Köprüçay üzerinde yapılan rafting ve diğer doğa sporlarının önemini ve popülerliğini
artırmasıyla iyice gelişti.

Köprüçay'ın içinden geçtiği Karabük Köyü, hergün günübirlik rafting turları, kano, yürüyüş, kaya tırmanışı, kanyon yürüyüşü, avcılık, atv safari, jeep safari turlarına katılmak için gelen yaklaşık 7 bin kişiyi misafir etmektedir ve bu sayı her yıl artmaktadır.

Karabük'te halkın esas geçim kaynağı rafting sporudur, Köydeki hemen hemen herkes Türkiye Sualtı Sporlar ve Kano Federasyonu tarafından verilen nehir sporları rehberi lisansına sahip olup, ırmakta rafting yapmak için gelen turistlere rehberlik ve eskortluk yapmaktadırlar. Karabük Köyüne hergün Antalya ve çevre tatil beldelerinden otobüs seferleri bulunmaktadır.

Köprülü Kanyon Milli parkı gezilecek, görülecek yerler ve mekanlar :

- Oluk köprü  hakkında bilgi için tıklayınız

- Selge antik kenti  hakkında bilgi için tıklayınız

- Roman köprüsü ve kanyonu  hakkında bilgi için tıklayınız

- Beşkonak köyü hakkında bilgi için tıklayınız

- Karabük köyü hakkında bilgi için tıklayınız

Karabük köyü, Karabük, köyü, Karabük köyü nerede, antalya Karabük köyü, Karabük köyüne nasıl gidilir, köprülü kanyon gezilecek yerler, köprülü kanyon görülecek yerler, görülecek yerler, gezilecek yerler, yerler, gezilecek, görülecek, gidilecek, köprülü kanyon, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon rafting, köprülü kanyon manavgat, manavgat köprülü kanyon, antalya, antalya köprülü kanyon

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »