Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Kamp Alanı Kiralama

Harika bir doğal cennette konaklamanın ayrıcalığını yaşatıyoruz...

Köprülü Kanyon milli parkı kamp alanı kiralama...Antalya Manavgat'ta bulunan milli parkta, nehir kenarında çadır kamp kurma alanları ve çadır kamping konaklama yerleri kiralama hizmeti.

 Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde kamp çadırı kurma alanları kiralama hizmetleri veriyoruz. Köprüçay Irmağı kenarında bulunan tesislerimizde çadır kurmak ve kamp yapmak isteyen yerli ve yabancı müşterilerimize çadır kamp alanları kiralama hizmeti veriyoruz. Kamp alanlarında Wc, banyo, elektrik, internet, market hizmetleri bulunmaktadır. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda nehir kenarında bulunan çadır kamping konaklama mekanlarımızda sizi ağırlayarak cennet bir ortamda size konaklama keyfinin ayrıcalığını sunuyoruz.Köprü çayının yanı başında bulunan çadırlarımız da, gündüz adrenalin dolu raftingi yakından izleme olanağının yanında, çınar ağaçları arasında hamak keyfi, tarih, doğa ve akarsuyu ile akşam yapılan eğlenceler, sıcak bir kamp ateşi etrafında yeni dostluklar edinecek, bu ortam da sohbete doyamayacaksınız.

Sabahları tertemiz bir havada, kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir kenarında alarak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Akşam lezzetine inanamayacağınız yöresel asma yaprağına sarılı taze alabalığınızın tadına doyamayacaksınız.. On iki ay açık olan tesisimizde, 200 kişilik açık ırmak restaurantımızla, 100 kişilik kapalı restaurantımız ve profesyonel mutfak ekibimiz ile sizlere, ailenize, sevdiklerinize ve özel gruplarınıza ister bungalowlar'da konaklama, ister ağaçların altında kurulu çadırlarımızda ( Çadır Kampı kurulabilir.) konaklama ister günübirlik yemek ve aktivite hizmetleri sunulmaktadır..
Antalya'ya geldiğiniz zaman farklı alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız, Selge antik kentinin kollarında boylu boyunca uzanan çam ağaçları arasında yaşamaya ne dersiniz..

antalya köprülü kanyon köprülü kanyon antalya antalya köprülü kanyon milli parkı

 Çadır Kiralama - Kamp Alanı Kiralama - Kamp Alanları - Çadır nasıl Kurulur

kamp alanı kiralama köprülü kanyon, kamp alanı kiralama, köprülü kanyon kamp alanları, kamp alanları köprülü kanyon, kiralama, kiralık, köprülü kanyon kamp, köprülü kanyon, köprülü, kanyon, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon rafting, köprülü kanyon manavgat, manavgat köprülü kanyon, antalya, antalya köprülü kanyon, kamp alanı, kamp alanları

Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  » İş Olanakları ve İlanları  »