Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Kamp Alanları

Harika bir doğal cennette konaklamanın ayrıcalığını yaşatıyoruz...

Köprülü Kanyon milli parkı kamp alanları...Antalya Manavgat'ta bulunan milli parkta, nehir kenarında dağ ve doğa manzaralı kamp kurma alanı ve kamping konaklama yerleri kiralama hizmeti....

Antalya Manavgat'ta bulunan milli parkta, nehir kenarında, dağ ve nehir manzarasına hakim, yemşeyil doğal bir ortamda bulunan çadır kamp kurma alanları ve çadır kamping konaklama yerleri kiralama hizmeti. Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde kamp çadırı kurma alanları kiralama hizmetleri veriyoruz. Köprüçay Irmağı kenarında bulunan tesislerimizde çadır kurmak ve kamp yapmak isteyen yerli ve yabancı müşterilerimize çadır kamp alanları kiralama hizmeti veriyoruz. Kamp alanlarında Wc, banyo, elektrik, internet, market, doğa sporları malzemeleri, uyku tulumu tedarik hizmetleri bulunmaktadır. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda nehir kenarında bulunan çadır kamping konaklama mekanlarımızda sizi ağırlayarak cennet bir ortamda size konaklama keyfinin ayrıcalığını sunuyoruz.

Köprülü Kanyon kamp alanı ırmağa sıfır, muhteşem Toros Dağları manzaralı, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarına meydan okurcasına tüm dalları ile gölgelik ve serinlik kaynağı olan fıstık çam ağaçları, çınar ağaçları altlarında kurulmuş kamp ve tatilin anlam bulduğu alandır.

Köprülü Kanyon kamp alanımızda sabahları tertemiz bir havada, kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir kenarında yaparak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

   
Yer : Köprülü Kanyon Milli Parkı, Beşkonak Köyü Ulaşım : Otobüs, özel araç, taksi
Yiyecek : Yiyecek market ve restaurant'tan temin edilir. Masa / Sandalye : Tahta banklar mevcut
Su : İçme suyu mevcut. Elektrik : Alan aydınlatması mevcut,
Çadır Zemini : Toprak Alternatif Konaklama : Bungalov
Tuvalet : Tuvaletler mevcut Ateş Yakma : Ocaklarda ateş yakılıyor
Ücret : Çadır başı TL GPS :
Duş / Banyo : Duş ve banyolar bulunmakta Otopark : Karavan ve araçlar için geniş alan mevcut
Çamaşır makinası : Var Kiralık çadır / karavan : Var

antalya köprülü kanyon köprülü kanyon antalya antalya köprülü kanyon milli parkı

 Çadır Kiralama - Kamp Alanı Kiralama - Kamp Alanları - Çadır nasıl Kurulur

kamp alanları köprülü kanyon, kamp alanları, köprülü kanyon kamp alanları, kamping alanları köprülü kanyon, köprülü kanyon kamp, köprülü kanyon, köprülü, kanyon, köprülü kanyon milli parkı, kamp alanı, kamp, alanları, alanı

Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  » İş Olanakları ve İlanları  »