Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Selge Kamp Alanları, Çadır Kampı Kurma Yerleri, Konaklama ve Ucuz Tatil

Harika bir doğal cennette konaklamanın ayrıcalığını yaşatıyoruz...

Selge ve çevresi kamp alanları, deniz ve nehir kenarında dağ, deniz ve doğa manzaralı kamp kurma alanı ve kamping konaklama yerleri kiralama hizmetleri...Selge ve çevre beldelerde nehir, deniz kenarında, dağ, deniz ve nehir manzarasına hakim, yemyeşil doğal bir ortamda bulunan çadır kamp kurma alanları ve çadır kamping konaklama yerleri kiralama hizmeti. Selge merkez ve çevre tatil beldeleri içerisinde kamp çadırı kurma alanları kiralama hizmetleri veriyoruz. Genellikle denize sıfır konumda bulunan tesislerimizde çadır kurmak ve kamp yapmak isteyen yerli ve yabancı müşterilerimize çadır kamp alanları kiralama hizmeti veriyoruz. Selge kamp alanlarında Wc, banyo, elektrik, internet, market, doğa sporları malzemeleri, uyku tulumu tedarik hizmetleri bulunmaktadır. Selge ve çevre tatil köylerinde deniz, nehir kenarında bulunan çadır kamping konaklama mekanlarımızda sizi ağırlayarak cennet bir ortamda size konaklama keyfinin ayrıcalığını sunuyoruz.

Selge kamp alanı ırmağa sıfır, muhteşem Toros Dağları manzaralı, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarına meydan okurcasına tüm dalları ile gölgelik ve serinlik kaynağı olan fıstık çam ağaçları, çınar ağaçları altlarında kurulmuş kamp ve tatilin anlam bulduğu alandır.

Selge kamp alanımızda sabahları tertemiz bir havada, kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir kenarında yaparak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda, ister denizin yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir / deniz kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Selge çadır kampının özellikleri
kamping Yer : Selge / Antalya kamping Ulaşım : Otobüs, özel araç, taksi
kamping Yiyecek : Yiyecek market ve restaurant'tan temin edilir. kamping Masa / Sandalye : Tahta banklar mevcut
kamping Su : İçme suyu mevcut. kamping Elektrik : Alan aydınlatması mevcut,
kamping Çadır Zemini : Toprak kamping Alternatif Konaklama : Bungalov
kamping Tuvalet : Tuvaletler mevcut kamping Ateş Yakma : Ocaklarda ateş yakılıyor
kamping Ücret : Çadır başı TL kamping GPS :
kamping Duş / Banyo : Duş ve banyolar bulunmakta kamping Otopark : Karavan ve araçlar için geniş alan mevcut
kamping Çamaşır makinası : Var kamping Kiralık çadır / karavan : Var

antalya köprülü kanyon köprülü kanyon antalya antalya köprülü kanyon milli parkı

 Çadır Kiralama - Kamp Alanı Kiralama - Kamp Alanları - Çadır nasıl Kurulur

kamp alanları Selge, kamp alanları, Selge kamp alanları, kamping alanları Selge, Selge kamp, Selge, kamp alanı, kamp, alanları, alanı, Selge kamp yerleri, kamp yerleri Selge

Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  » İş Olanakları ve İlanları  »