Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Kamping Manavgat Antalya Serik Çadır Kamp Alanları

Harika bir doğal cennette konaklamanın ayrıcalığını yaşatıyoruz...

Antalya Manavgat ve çevresinde, deniz, nehir kenarında bulunan kamping konaklama mekanlarımızda sizi ağırlayarak cennet bir ortamda size konaklama keyfinin ayrıcalığını sunuyoruz.

Genellik muhteşem Toros Dağları manzaralı nehir ve deniz kenarı yanı başında bulunan çadırlarımız da, gündüz denizin veya adrenalin dolu rafting sporunu yakından izleme olanağının yanında, çınar ağaçları arasında hamak keyfi, tarih, doğa ve akarsuyu ile akşam yapılan eğlenceler, sıcak bir kamp ateşi etrafında yeni dostluklar edinecek, bu ortam da sohbete doyamayacaksınız.

Antalya Manavgat  kamp alanlarımızda sabahları tertemiz bir havada, kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir kenarında alarak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Antalya Manavgat ve çevresi çadır kampı alanlarımızda akşam lezzetine inanamayacağınız yöresel asma yaprağına sarılı taze alabalığınızın tadına doyamayacaksınız.. On iki ay açık olan kamping yerleri, 200 kişilik açık restaurantımızla, 100 kişilik kapalı restaurantımız ve profesyonel mutfak ekibimiz ile sizlere, ailenize, sevdiklerinize ve özel gruplarınıza yemek hizmetleri sunulmaktadır..

Antalya Manavgat ve çevresi kamp alanlarımızda su, wc, banyo, duş, elektrik, internet, mutfak, restaurant, alışveriş büfesi gibi bir çok günlük hayatta ihtiyaç duyacağımız gereksinimler bulunmaktadır.

Antalya Manavgat ve çevresi denizden dağların çıplak doruklarına doğru çam, selvi, sedir ve çok sayıda yapraklı ağaç türlerinden meydana gelen bitki örtüsü zengin maki topluluğu ile desteklenmektedir. 400 hektarlık saf Akdeniz selvisi ormanı, flora özelliklerinin en önemli ve en belirgin alanıdır.

kamping Manavgat, Manavgat kamp, Manavgat, Manavgat kamp alanları, Manavgat kamp yerleri, Manavgat kamp yeri, Manavgat çadır kampları, çadır kampı Manavgat, izci kampı, kamp, kamp alanları, kamp alanı, kamp yeri, fiyatlar, fiyat

antalya köprülü kanyon köprülü kanyon antalya antalya köprülü kanyon milli parkı

 Çadır Kiralama - Kamp Alanı Kiralama - Kamp Alanları - Çadır nasıl Kurulur

 

Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  » İş Olanakları ve İlanları  »