Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Rafting - Adrenalin, Heyecan...

Cennet gibi doğal ortamda heyecan , adrenalin dolu rafting aktivitesi...

Köprülü Kanyon Haritası : Köprülü Kanyon, Antalya'nın Kuzeydoğu istikamatinde, Antalya'ya 95 km uzaklıkta, Manavgat ilçesine bağlı milli park statüsünde korumaya alımış, doğal güzelliği ve zengin bitki örtüsü ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunan bir doğa harikasıdır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı rafting yapılan parkur, tarihi Oluk Köprü altında başlar ve 12 km sonraki beton köprü civarında son bulur. Oluk Köprü'nün 100 metre yukarısından Köprüçay'ı oluşturan suların bir kısmı kayalardan fışkırarak Köprüçay Irmağı'na karışır ve manzarası çok harikadır.

Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı Ulaşım ve Güzergah Haritası ;


Daha Büyük Görüntüle

  Uluslararası kriterlere göre rafting yapılan nehirlerin ve ırmakların zorluk derecesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Köprülü kanyon rafting video  - Köprülü kanyon rafting fiyatları - Köprülü kanyon rafting fiyat  - Köprülü kanyon rafting fiyatı  - Köprülü kanyon rafting firmalarıKöprülü kanyon rafting şirketleri - Köprülü kanyon rafting parkuru  - Köprülü kanyonda rafting  - Köprülü kanyon haritası  -  Köprülü kanyon rafting ilanlar 

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  »  Görülebilecek Yerler  »  Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  »  Rafting Malzemeleri   »  Köprülü Kanyon Rafting Firması  »