Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

köprülü kanyon rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı Otel ve Konaklama İmkanları...

Harika bir doğal cennet...

Torosların eteğinde, Köprülü Kanyon Milli Park'ı sınırları içerisinde yer alan otelimiz doğal ve tarihi zenginlikleri ile sizleri, gökkuşağının sekizinci rengini yaşamaya davet ediyor...

Otel ve konaklama tesisimiz ünlü tarihi Roma Köprüsüne bir kilometre uzaklıkta, Köprüçay ırmağının batı yakasında, dere boyunca dizili doğa ile bütünleşmiş taş evleri, bungalovları ve alabalık havuzları ile muhteşem çam ve portakal ağaçları içinde yer almaktadır. Otelimizde , 34 oda ( 24 saat sıcak su ) , 84 yatak kapasiteli, klimalı ve şömineli odalarında tüm konforu ile sizlere şehir havasının bütün stresini unutturmayı vaad ediyor.

Sabahları tertemiz bir havada,kuş sesleri ile uyanacak, gerçek köy kahvaltınızı nehir
kenarında alarak yepyeni bir güne tertemiz bir başlangıç yapacak, tüm gün ister doğa sporları ile vaktinizi geçirecek ister yüzme havuzumuzda yada nehrin serin sularında serinleyecek ister nehir kenarındaki hamağınıza uzanarak doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Akşam lezzetine inanamayacağınız yöresel asma yaprağına sarılı taze alabalığınızın tadına doyamayacaksınız....On iki ay açık olan tesisimizde, 300 kişilik açık ırmak restaurantımızla, 200 kişilik kapalı restaurantımız ve profesyonel mutfak ekibimiz ile sizlere, ailenize, sevdiklerinize ve özel gruplarınıza ister bungalowlarda konaklama, ister ağaçların altında kurulu çadırlarımızda ( Çadır Kampı kurulabilir.) konaklama ister günübirlik yemek ve aktivite hizmetleri sunulmaktadır..
Antalya Bölgesi'ne geldiğiniz zaman farklı alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız, Selge antik kentinin kollarında boylu boyunca uzanan çam ağaçları arasında yaşamaya ne dersiniz.

      köprülü kanyon otel köprülü kanyon motel köprülü kanyon pansiyon köprülü kanyon motel köprülü kanyon konaklama

köprülü kanyon otel, otel köprülü kanyon, köprülü kanyon, otel, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon oteller, köprülü kanyon manavgat, manavgat köprülü kanyon, antalya, antalya köprülü kanyon, oteller, fiyatlar, ücretler, fiyat, ücret, ucuz, ekonomik

Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde ucuz otel, konaklama imkanları, fiyatlar, ücretler, fırsatlar, kampanyalar hakkında bilgiler içerir.

 

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »