Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Kamp ve Doğa Sporları Merkezi

Harika bir doğal cennet...

Firmamızın ana üssü Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı’dır. Bölgenin doğal ve jeolojik yapısı bir çok doğa sporlarının yapılmasına olanak vermektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere kombine turlarımızın merkezi de yine burasıdır.


Köprülü Kanyon Milli Parkı, 36 bin hektarlık bir alana sahip olup, Köprüçay ırmağının bir kısmını ve tarihi Selge kentini de içine almaktadır. Milli Park, Ortadoğu ve Akdeniz de ki en büyük Akdeniz Servisi ormanı olma özelliğine sahiptir.

Köprülü Kanyon Rafting ana kampı, bölgenin en büyük ve en güzel tesisidir. Sıcak su duş imkanı, temiz tuvaletleri, endüstriyel mutfağı, soyunma kabinleri, dinlenme köşkleri, voleybol sahası, restoran ve barı ile doğanın içinde size evinizdeki rahatlığı aratmayacak bir ortam sunmaktayız. Çok amaçlı kullanılabilen bu tesisimizde ayrıca çadırlı kamp alanı da vardır.

köprülü kanyon milli parkı

Firmamız Hakkında » Merkezimiz » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »