Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Manavgat - Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Turu...Proğram, Fiyat, Rezervasyon

Gidiş - Dönüş Transferleri + Tam gün rafting + Ekipman + Rehberlik + Açık Büfe Izgara Öğle Yemeği + Limitsiz içecek + Sigorta Dahil En Ucuz Fiyat Garantisi...

Manavgat - Köprülü kanyon milli parkı rafting kano kanyon geçişi turu yıl boyu ve her gün 1 kişi bile olsanız katılabileceğiniz, harika bir gün geçirebileceğiniz, ucuz, ekonomik bir aktivitedir.
Otelden alınışınızın ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !
Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft’lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir.
Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hem de eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

Manavgat ve çevre tatil beldelerinden Köprülü Kanyon'a tur planı ve proğramı detayı :

antalya rafting Transferin tarafımızdan yapılması halinde, müşteriler sabahleyin firmamızın belirlemiş olduğu hareket saatine göre otellerinden veya toplama noktalarından alınırlar.
antalya rafting Transfer araçları 10:30 – 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ‘ daki tesisimize ulaşırlar.
antalya rafting Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri, dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
antalya rafting Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. hemen ardından rafting başlar.
antalya rafting Sporcular ilk rapitden ( Suların belli bir yükseklikten düştüğü nokta, çağlak adı da verilir ) geçtikten hemen sonra BÜĞRÜM KÖPRÜ‘ de mola verirler. Tarih ve doğanın kucaklaştığı bölgede sporcular berrak suda gönüllerince yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon' a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.
antalya rafting Saat 13:00 sularında öğle yemeğine giren sporcular bir saatlik yemek molasının ardından tekrar kendilerini coşkuyla akan nehre bırakırlar.
antalya rafting Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar.

antalya rafting Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.
antalya rafting Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu' nun videosu dev ekran TV' lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.
antalya rafting Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
antalya rafting Video ve fotoğraf izlemesinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

Antalya Manavgat ve çevre tatil köylerinden Köprülü Kanyon rafting turu :
Dünyaca ünlü rafting yapılan parkur 14 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre 1, 2 ve 3 zorluk dereceli rapitlerden oluşmaktadır . Start tarihi Roma Köprüsü'nün hemen altında olup, bitiş noktası Beşkonak ’ı 2 kilometre geçtikten sonradır.
Antalya Manavgat çıkışlı rafting turlarında fiyata dahil olan hizmetler :
- Lüks araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
- Tam parkur , tam gün rafting turu.
- Tüm Rafting ekipmanları ve giysileri.
- Profesyonel rehberlik.
- Açık büfe öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.Yiyecek ve içeceklerde limit yoktur. )
- Meşrubatlar ve alkollü içecekler (Sigorta poliçeniz açısından alkollü içecekler sınırlıdır) .
- Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Antalya Manavgat - Köprülü Kanyon arası rafting turları hakkında bilmeniz gerekenler :

Antalya Manavgat çıkışlı Köprülü Kanyon rafting tur için nasıl rezervasyon yaptırabilirsiniz ?

Öncelikle ; Antalya Manavgat Köprülü Kanyon rafting firması olarak olarak bir kişi de olsanız, 150-200 kişilik grup da olsanız Kemer' den Alanya' ya, Antalya ve civar ilçelerinden hiç bir ekstra ücret talep edilmeden dilediğiniz gün lüks transfer araçlarımızla alınıp turlarımıza dahil olabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Rezervasyon yapmak için iki seçeneğiniz mevcuttur. Birincisi aşağıdaki "Online Rezervasyon" butonuna tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak kısa sürede rezervasyon kaydını tamamlayabilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz yetkili arkadaşlarımız size belirttiğiniz telefon numarasından ulaşıp rezervasyon teyidi yapacaklardır. Katılmak istediğiniz tarihten bir gün öncesi transfer listelerimiz belirlendikten sonra size telefon açılıp alınış saatiniz size söylenecektir.

Antalya Manavgat - Köprülü kanyon rafting turları için ödemeyi nasıl yapabilirsiniz ?
Ödeme konusunda katı kurallarımız yoktur. Dilerseniz aktiviteye katıldığınız gün rehberlerimize elden teslim edebilirsiniz. Dilerseniz vereceğimiz banka hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Dilerseniz de 3D Secure Güvenlikli Online Ödeme Sistemimizden kredi kartınızla tek çekim ya da taksit seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Not : Lütfen yanınıza mayo, havlu, yedek kıyafet, rahat ayakkabı veya sandalet, güneş kremi, şapka ve para (video ve fotoğraflar için) almayı unutmayın.
Transfere Dahil Bölgeler: Antalya Merkez, Manavgat, Alanya, Serik, Kemer, Side, Belek.... Diğer bölgeler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »