Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Video

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde akan Köprüçay Irmağının 14 km rafting parkuru boyunca özel noktalara yerleştirilmiş kameraman ve fotoğrafçı ekibimiz, Belek Antalya Side Manavgat Alanya Gazipaşa Kemer tatil beldelerinden her gün otobüslerle getirdiğimiz katılımcılar rafting yaparken, çekimler ve kayıtlar kapmaktadır.

Katılımcılar daha nehirden çıkıp üzerlerini giyinmeden yapılan bu çekimler hızla montajlanıp ve basılıp DVD, CD ve baskı fotoğraf olarak dev LCD ekranda izlemeye ve satışa sunulmaktadır. Dileyen katılımcılar bu fotoğrafları veya DVD leri bir anı olarak satın alabilir.

Firmamızın profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi, rafting harici aktiviteleriniz ( bayii toplantısı, takım oyunları, kaya tırmanışı, kanyon geçişi, av, atv safari, jeep safari vs gibi ) boyunca da kamera, kameraman, fotoğrafçı kiralama ve çekim hizmeti vermektedir.

 

   köprülü kanyon milli parkı köprülü kanyon köprülü kanyon milli parkı rafting

 

Köprülü Kanyon rafting video, günübirlik tur ve gezi esnasında çekilen görüntüler, filmler, yorumlar, eleştiriler, çekim ekibi, kameraman ve fotoğrafçılar

köprülü kanyon rafting video, video, köprülü kanyon, rafting, köprülü, kanyon, videolar, milli parkı, köprülü kanyon milli parkı, antalya

 

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »