Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı Arası Mesafe ve Uzaklık Bilgileri...

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

Köprülü Kanyon'un içinden geçen Köprüçay Irmağı ülkemizde özellikle Antalya Bölgesine gelen yabancı turistler tarafından rafting sporu yapılan nehirlerin başında gelmektedir. Köprülü Kanyon'a tatil beldelerinden olan uzaklık ve mesafe bilgilerini öğrenmek için soldaki tatil beldeleri üzerine tıklayınız.

Köprülü Kanyon Antalya ilinin kuzeydoğu istikametinde kalır ve Antalya Köprülü Kanyon arası mesafe 90 km.dir. Normal araçlarla 2 saatlik bir yolculuk ile ulaşım sağlanmaktadır. Tur otobüslerimiz ile bu süre 3 saati bulabilmektedir.

köprülü kanyon haritası

Antalya ve çevre tatil köylerinden ve beldelerinden Köprülü Kanyon milli parkına uzaklık ve mesafe, tur aracı ve otobüsü ulaşım süresi güzergah hakkında bilgiler içerir.köprülü kanyon milli parkı mesafe, köprülü kanyon milli parkı uzaklık, köprülü kanyon, uzaklık, mesafe, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon manavgat, manavgat köprülü kanyon, antalya, antalya köprülü kanyon, ulaşım, bilgisi


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  »  Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »