Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Antalya Çakırlar ve Akdeniz Bölgesi Otelleri - Fiyatlar ve Tatil Paketleri

antalya otelleri

Antalya Konyaaltı Çakırlar ve Akdeniz bölgesi otelleri fiyat listesi, telefon rehberi...5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı otel, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller, 1 yıldızlı oteller, kampanyalar, tatil paketleri, fiyatlar ve online rezervasyon...

Çakırlar Antalya'nın Konyaaltı ilçesinin en modern ve lüks semtlerinden biridir. Çakırlar kiralık eşyalı villalar, daireler, lüks oteller, pansiyonlar, devre mükler ile tatilcilere konaklama imkanı sunar. Konyaaltı ilçesi özellikle adını Konyaaltı halk plajları ile dünyaya duyurmuştur. Akdeniz'in kenarında çok ünlü ve güzel kıyılara sahip Çakırlar - Antalya ve çevresi yerli ve yabancı her yıl milyonlarca tatilciye en sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda oteller hizmet kalitesi ve mimarisi ile dünya otelleri sıralamasında üst sıralarda yer almaya başlamıştır. Çakırlar Bölgesi Oteller her şey dahil, yarım pansiyon ve oda kahvaltı fiyat kategorilerin de tatilcilere hizmetler sunmaktadır. Çakırlar ve çevresi Toros Dağlarını oluşturan Olimpos Bey dağları ve Tahtalı Dağlarının muhteşem manzarasını izleme fırsatı verir. Çakırlar Antalyalıların hafta sonları kaçamak yaptığı en önemli piknik alanlarının başında gelir.
       
Kaleiçi otelleri Örnekköy otelleri Kundu otelleri Şirinyalı otelleri
Antalya otelleri Hurma otelleri Çakırlar otelleri Altınkum otelleri
Gürsu otelleri Arapsuyu otelleri Hisarçandır otelleri Geyikbayırı otelleri
Saklıkent otelleri Döşemealtı otelleri Düzlerçamı otelleri Duacı otelleri
Yeşilbayır otelleri Üçağız otelleri Kekova otelleri Kalkan otelleri
Patara otelleri Kundu otelleri Lara otelleri Konyaaltı otelleri
Köprülü Kanyon otelleri Beşkonak otelleri Boğazkent otelleri Butik oteler
       
Tatil Köyleri Pansiyonlar Apart oteller Ege Otelleri
       
       


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »