Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Isparta Eğirdir ve Akdeniz Bölgesi Otelleri - Fiyatlar, Ücretler ve Ucuz Tatil Paketleri

antalya otelleri

Isparta Eğirdir ve Akdeniz bölgesi otelleri fiyat listesi, telefon rehberi...5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı otel, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller, 1 yıldızlı oteller, kampanyalar, tatil paketleri, fiyatlar ve online ucuz rezervasyon...

Doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri açısından Batı Akdeniz Bölgesinin önemli bir kenti olan Eğirdir Antalya'nın 130 km kuzeyinde yer almaktadır. Eğirdir, Akdeniz Bölgesinin iç kısmında ve Göller Yöresi adı verilen bölgede yer almaktadır. Eğirdir ilinde, çevresiyle birlikte(Göller Bölgesi) ilk tarih çağlarından günümüze kadar bütün dönemlerin yaşandığını, günümüze kadar gelen medeniyet eserlerinden anlamaktayız. Bugün çevremizde bu dönemlere ait 50’ye yakın höyük ve Tümülüs ile 25’ten fazla ören yeri ve antik kent yerleşim yeri bulunmaktadır. Eğirdir adını kaya tırmanışı, göl kanosu, olta balıkçılığı, doğa yürüyüşleri, kültür turları ve avcılık sporları alanında duyurmuş ve son yıllarda bölgeye yerli ve yabancı turistler akın etmeye başlamıştır. Akdeniz'in kenarında çok ünlü ve güzel kıyılara sahip Antalya ve çevresi yerli ve yabancı her yıl milyonlarca tatilciye en sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda oteller hizmet kalitesi ve mimarisi ile dünya otelleri sıralamasında üst sıralarda yer almaya başlamıştır. Eğirdir Bölgesi Oteller her şey dahil, yarım pansiyon ve oda kahvaltı fiyat kategorilerin de tatilcilere hizmetler sunmaktadır. Eğirdir Antalyalıların hafta sonları kaçamak yaptığı en önemli piknik alanlarının başında gelir. Eğirdir'da oteller ve pansiyonların yanısıra, eşyalı dağ evi, bağ evi kiralayarak tatil yapma olanakları bulunmaktadır.
       
Isparta otelleri Burdur otelleri Isparta otelleri Eğirdir otelleri
Davraz otelleri Elmalı otelleri Korkuteli otelleri Gölhisar otelleri
Bucak otelleri Akseki otelleri Gündoğmuş otelleri İbradı otelleri
Saklıkent otelleri Döşemealtı otelleri Düzlerçamı otelleri Duacı otelleri
Yeşilbayır otelleri Üçağız otelleri Kekova otelleri Kalkan otelleri
Patara otelleri Kundu otelleri Lara otelleri Konyaaltı otelleri
Köprülü Kanyon otelleri Beşkonak otelleri Boğazkent otelleri Butik oteler
       
Tatil Köyleri Pansiyonlar Apart oteller Ege Otelleri
       


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »