Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Antalya Örnekköy ve Akdeniz Bölgesi Otelleri - Fiyatlar ve Tatil Paketleri

antalya otelleri

Antalya Örnekköy ve Akdeniz bölgesi otelleri fiyat listesi, telefon rehberi...5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı otel, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller, 1 yıldızlı oteller, kampanyalar, tatil paketleri, fiyatlar ve online rezervasyon...

Örnekköy Antalya'nın doğusunda merkeze 10 km uzaklıkta, havalimanına 10 km uzaklıkta olan bir tatil beldesidir. Özellikle havalimanına yakınlığı ve son yıllarda yapılan lüks oteller nedeniyle tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Ruslar tarafından çok tercih edilmesi dolayısı ile " Küçük Moskova " lakabı bile takılmıştır. Akdeniz'in kenarında çok ünlü ve güzel kıyılara sahip Antalya ve çevresi yerli ve yabancı her yıl milyonlarca tatilciye en sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda oteller hizmet kalitesi ve mimarisi ile dünya otelleri sıralamasında üst sıralarda yer almaya başlamıştır. Örnekköy Otelleri her şey dahil, yarım pansiyon ve oda kahvaltı fiyat kategorilerin de tatilcilere hizmetler sunmaktadır.
       
Kaleiçi otelleri Örnekköy otelleri Kundu otelleri Şirinyalı otelleri
Antalya otelleri Belek otelleri Side otelleri Manavgat otelleri
Kemer otelleri Gazipaşa otelleri Olimpos otelleri Çıralı otelleri
Adrasan otelleri Kumluca otelleri Finike otelleri Demre otelleri
Kaş otelleri Üçağız otelleri Kekova otelleri Kalkan otelleri
Patara otelleri Kundu otelleri Lara otelleri Konyaaltı otelleri
Köprülü Kanyon otelleri Beşkonak otelleri Boğazkent otelleri Butik oteler
       
Tatil Köyleri Pansiyonlar Apart oteller Ege Otelleri
       
       


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »