Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Isparta Yalvaç ve Akdeniz Bölgesi Otelleri - Fiyatlar, Ücretler ve Ucuz Tatil Paketleri

antalya otelleri

Isparta Yalvaç ve Akdeniz bölgesi otelleri fiyat listesi, telefon rehberi...5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı otel, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller, 1 yıldızlı oteller, kampanyalar, tatil paketleri, fiyatlar ve online ucuz rezervasyon...

İl içinde Isparta merkezden sonra en büyük ve en kuzeydeki ilçesidir. Isparta’nın 105 km kuzeydoğusunda bulunmakta olup, Antalya'ya 230 km, Konya'ya 180 km. ve Akşehir'e 50 km. uzaklıktadırlar. Kdır. 1415 km2 yüzölçümünü sahiptir. İlçe çok eski bir yerleşim yeridir. Birçok tarihi ve kültürel değerleri barındırmaktadır. Tarihsel Helenistik, antik Roma ve Bizans donemlerinin en önemli şehirlerinden olan Antiocheia, Pisidya şehri Yalvaç ilçe merkezinin yaklaşık 1 km kuzeydoğusunda 1 km2'lik bir alanı kapsar. Bu antik kent, 1236 metrelik en yüksek noktası kuzeyinde bulunan bir tepede konumlanmıştır. İçerisinde bir tiyatro, kilise, Augustus tapınağı ve benzeri yapılar vardır.
Yalvaç, ünlü yürüyüş ve trekking patikaları uzmanı KATE CLOW'un katkılarıyla hazırlanan Antalya'dan başlayan St. Paul yürüyüş yolunun bittiği yerdir. Yalvaç Bölgesi Oteller her şey dahil, yarım pansiyon ve oda kahvaltı fiyat kategorilerin de tatilcilere hizmetler sunmaktadır. Yalvaç Antalyalıların hafta sonları kaçamak yaptığı en önemli piknik alanlarının başında gelir. Yalvaç'da oteller ve pansiyonların yanısıra, eşyalı dağ evi, bağ evi kiralayarak tatil yapma olanakları bulunmaktadır.
       
Isparta otelleri Burdur otelleri Isparta otelleri Eğirdir otelleri
Davraz otelleri Elmalı otelleri Korkuteli otelleri Gölhisar otelleri
Bucak otelleri Akseki otelleri Gündoğmuş otelleri İbradı otelleri
Saklıkent otelleri Döşemealtı otelleri Düzlerçamı otelleri Duacı otelleri
Yeşilbayır otelleri Üçağız otelleri Kekova otelleri Kalkan otelleri
Patara otelleri Kundu otelleri Lara otelleri Konyaaltı otelleri
Köprülü Kanyon otelleri Beşkonak otelleri Boğazkent otelleri Butik oteler
       
Tatil Köyleri Pansiyonlar Apart oteller Ege Otelleri
       


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »