Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Rafting - Köprülü Kanyon Milli Parkı

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon, Türkiye’nin en popüler rafting alanlarından biri. Köprüçay üzerinde yaz sezonunda günde ortalama 5 bin kişi rafting yapıyor. Sezon boyunca rafting yapan yerli ve yabancı turist sayısı 500 bini geçiyor. Köprülü Kanyon’da rafting sezonu 1 Mart – 30 Kasım tarihleri arasındaki dönemi kapsamasına karşılık hemen hemen yılın 12 ayı rafting yapma olanağı sağlamaktadır. En yoğun olarak rafting yapılan dönem ise Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarıdır.


Bölgede rafting hizmeti veren 100 dolayında firma var. Köprülü Kanyon Rafting olarak Beşkonak Köyü'müzün yerlisiyiz ve doğuştan rafting / doğa sporları ile ve muhteşem doğamızın korunmasıyla meşgulüz. Ekipmanlarımız dünya kalitesinde olup, yeni gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Rafting firmamız sizi Antalya Belek Side Kemer Alanya Manavgat tatil beldelerinden kaldığınız otelden alıp, buraya kadar getirip, öğle yemeği dahil rafting hizmeti verip tekrar otelinize kadar bırakıyorlar. 8-10 kişilik botlarda rehber eşliğinde rafting yapabileceğiniz gibi, iki veya tek kişik kanolarla kayaking de yapabiliyorsunuz. Size düşen, mayo ve ıslanabilir ayakkabınızı getirmek. Kask, kürek, can yeleği ve bot firma tarafından veriliyor.

 

             köprülü kanyon ulaşım   köprülü kanyon rafting turu   köprülü kanyon restaurant

 


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »