Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

rafting antalya

 

Side Doğa Sporları, Rafting Kano Kaya Tırmanışı Rehberleri, Turist Rehberi

Harika bir doğal cennet...

Antalya Side Köprülü Kanyon Rafting rehberleri yaptıkları işi bir meslekten önce hayat tarzı olarak benimsemişlerdir ve buna tutku ile bağlıdırlar. İzin günlerini dahi muhtemelen bir kanyonda ya da bir nehirde geçiriyorlardır. Her birinin binlerce kilometrelik nehir inişi ve kanyon geçişi tecrübesi vardır. İleri derece kurtarma teknikleri ve ilk yardım üzerine uzmanlaşmışlardır.

Bilgili, esprili ve sorumluluk sahibi rehberlerimiz yalnızca teknik yetenekleri ile değil aynı zamanda çevre hakkında, kültürü ve jeolojisi hakkında verdikleri bilgilerle de turunuzu eğlendirici ve bilgilendirici hale sokmakta uzmandırlar.

Antalya Side  Köprülü Kanyon Rafting ekibi, Turizm Bakanlığı, Su Sporları Federasyonu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı sertifika ve eğitimleri tamamlayarak doğa sporları ve nehir sporları rehberliği alanında lisansa sahip uzman kişilerdir.

Antalya Side Köprülü Kanyon Rafting yarış takımı, defalarca kez elde ettiği Türkiye şampiyonluklarıyla Türkiye'nin en iyi, en teknik takımı olduğunu birçok kez ispatlamıştır. Yani güvenli ellerdesiniz. Keyfini çıkarın :)

Alara Çayı - Manavgat Çayı - Dim Çayı - Dalaman Çayı - Eşen Çayı

 

rafting rehberi

Antalya Side  Köprülü Kanyon milli parkı doğa sporları aktiviteleri, rafting, nehir kanosu, kanyoning, kanyon geçişi, nehir kayağı, kaya tırmanışı alanında profesyonel lisanslı rehberler, turist rehberi günübirlik rehber kiralama ücretleri


Firmamız Hakkında » Merkezimiz » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »