KÖPRÜLÜ KANYON MİLLİ PARKI EN UCUZ RAFTİNG FİYATLARI NE KADAR?

En ucuz Köprülü Kanyon Milli parkı rafting turları ne kadar? Antalya'dan Belekten Sideden Kemerden Alanyadan Manavgattan ulaşım otobüs yeme içme dahil fiyatlar.

Köprülü Kanyon milli parkı Türkiye'de her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği, rafting, nehir kanosu, doğa gezintisi, foto safari gibi bir çok aktiviteye katıldığı harika bir turistik bölgedir. Köprülü Kanyon'da yıllardır faaliyet gösteren yerel rafting firması ve doğa sproları organizasyon şirketi olarak en ucucz fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Neden Fiyatlarımız En Ucuz?

Öncelikle bölgede faaliyet gçsterdiğimiz arazilerimiz ve yerlerimiz kendi mülkümüz ve herhangi bir kira giderimiz yok. Tarla ve bahçelerimizde kendi doğal ürünlerimizi yetştiriyoruz ve bu ürünleri restaurantlarımızda yemeklerimizde kullanıyoruz. kKendi inek, tavsuk, keçi çiftliğimizde doğal ortamda yetiştirdiğimiz ürünler ile ucuz bir şekilde müşterilerimize öğle yemeği, akşam ve kahvaltı yemekleri sunuyoruz.

Kumluca'dan Gazipaşa'ya kadar tüm Antalya ili ilçelerinden kendi otobüslerimiz ve minibüslerimiz ile ücretsiz seferler düzenliyoruz. Seferlerin hareket saati Antalya Bölgesi otellerin bölge dağılımlarına göre 7-30 ve 9-30 arasında başlar. Buluşma yerimiz olan Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Finish noktasında 10-00 / 10-30 arasında tüm bölgelerden gelen servisler ulaşmuş olmaktadır. Finish noktasında katılımcılara can yeleği, kask ve isteyenlere neopren elbiseler (soğuğa karşı koruyan elbiseler) dağıtılır, sigorta formu doldurulur ve tekrar araçlara binilir. 10 km daha yolculuğun ardından tarihi Oluk Köprü altında bulunan Köprülü Kanyon rafting start noktasına varılır.

Hizmetlerimiz

Köprülü Kanyon Toros Dağlarının en derin vadilerinden ve kanyonlarından geçtiği için kanyonig ve kanyon yürüyüşü etkinlikleri için çok uygun bir yerdir. Burada yeşilin her tonunu ve binlerce çeşit bitkileri seyredebilir, ve rafting yapabilirsiniz. Ayrıca nehir kenarı kamp alanlarında ister karavanınız veya çadırınız ile kamp kurabilir ay ışığı altında şarabınızı yudumlamanın tadını yaşayabilirsiniz.

Köprülü Kanyon milli parkı yürüyüş trekking etkinlikleri için ideal yerlerden biridir. Dünyaca ünlü Antalya - Isparta Yalvaç arası Aziz Paul yürüyüş patikasının bir bölümüde Köprülü Kanyon içerisinden geçer. Köprülü Kanyon milli parkımızda pansiyon, motel, dağ , bağ evi, bungalovlar ve nehir kenarı çadır kamplarımızda bütçenize uygun bir şekilde konaklama yapabilirsiniz. Köprülü Kanyon'da rafting yapılan parkur 14 km'dir. Fakat özel olarak yapılan turlarda istenildiğinde bu mesafe uzatılınabilinir.

Start noktasında müşterilerimiz rehberlerimiz tarafından karşılanır ve kürekler dağıtılır. Müşterilerimize Köprülü Kanyon hakkındaki tarihi bilgilendirme verildikten sonra Rafting' in tanıtımı, ekipman tanıtımı, ilk yardım bilgileri, kürek tutma ve çekme tekniği, bot pozisyonu, akıntı çekişlerindeki pozisyonlar, bot kaptanın komutlarına uyma bilgileri verilir. Ayrıca müşterilerimiz tur sırasında kesinlikle yüzük, kolye, saat takmaları; kredi kartı, fotoğraf makinesi vb… malzemeler taşımamaları konusunda uyarılır.

Rehberler tarafından yapılan son kontrollerden sonra botlara binilir saat 11-00 / 11-30 civarında start verilir. Start verilmesinin ardından ilk rapid' e inilir. İlk rapid inişinden sonra birinci mola verilir. Birinci molada muhteşem tarihi Roma Köprüsü tanıtılır. Gizli kanyonda doğal güzelliklerin tadına varılır. Müşterilerimiz bu molada fotoğraf video çektirebilirler, ayrıca gizli kanyonda yüzebilir, gezebilir ve dinlenebilirler. Tur aralarında eğlence animasyonu aktivitelerimiz vardır (body, rafting, kürek oyunu). Animasyonlarımız için verilen molalarımızdan sonra su üzerinde Antalya Rafting Finish Noktasına varılır ve rafting turu tamamlanmış olur. Heyecanlı dakikaların sonunda Antalya Rafting Finish Noktasında yemek servisi yapılır.

Yemek servisimiz; Balık, tavuk şiş porsiyon olarak verilir. Açık büfemiz; Pilav ( pirinç, bulgur ), Makarna, Patates salatası, Mevsim salatalarından oluşmaktadır. Rafting kano etkinliği bitiş noktasında dinlenme ve tur değerlendirmeleriyle birlikte rafting turunda çekilen fotoğraf ve video kasetleri sergilenir. Köprülü Kanyon'da doğa sporları aktivitelerine katılan tüm katılımcılara gün boyunca çekilen profesyonel video ve fotoğrafların bulunduğu DVD hediye ediyoruz.

Bölge ülkemizin en zengin yaban hayatı unsurlarını içerisinde barındırdığından avlanma için en uygun yerlerden birisidir. Avcılığı seviyorsanı ve burada rahatlıklar av rehberlerimiz eşliğinde avlak bölgelerinde avlanabilirsiniz. Her türlü techizat, silah ve ekipmanlar tarafımızdan temin edilir.

Dönüş transferleri için hazırlıklar tamamlandıktan sonra saat 16:30 da klimalı araçlara binilir ve dönüş transferlerinin otellere ve yazlıklara geri bırakılması ardından günlük turumuz tamamlanmış olur.

© 2020, Köprülü Kanyon Mili Parkı Rafting Turları. Aktiviteler rafting kano kanyoning kanyon geçişi kaya tırmanışı, en iyi etkinlikler aktiviteler, videolar fotoğraflar görseller.
Web Tasarım & SEO Şirketi : MRT SOFTWARE