Doğa ve Macera Sporları Organizasyonları

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Olimpos Rafting Şirketi ve Doğa Sporları Organizasyon Firması

Harika bir doğal cennet...

Firmamız Olimpos merkezli doğa sporları ve takım oyunları kurgulama, uygulama faaliyetleri organize eden bir macera şirketidir. Şirket TÜRSAB’a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) bağlı A sınıfı seyehat acentası olarak ta faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Türkiye su altı ve su üstü sporları federasyonu, Türkiye kano sporu federasyonu üyesi bir kuruluş olmakla birlikte, Orman Bakanlığı Milli Parklar genel müdürlüğünden av yapma ve yaptırma lisansına sahiptir.

Ana üssümüz Olimpos Köprülü Kanyon Milli Parkı, Alara Çayı Parkı, Göynük Kanyonu, Manavgat Irmağı Kanyonu ve Dalaman Çayı'dır. Ağırlıklı olarak Akdeniz bölgesinde( Kemer, Belek, Side, Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Kaş, Kumluca, Olimpos, Finike, Demre, Kekova, Kalkan, Patara, Fethiye, Ölüdeniz, Marmaris, Dalyan, Köyceğiz, Akyaka, Sarıgerme ) faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Amacımız, büyük bir tutku ile bağlı olduğumuz doğayı ve doğa sporlarını değerli misafirlerimizle paylaşmak ve profesyonel ekip elemanları ile birlikte tüm güvenlik sistemlerini göz önünde tutarak misafirlerimize heyecan ve macera dolu unutulmaz anlar yaşatmaktır.

Yediden yetmişe herkesi tatmin edecek çeşitlilikteki turlarımızın hiçbirisinde ön tecrübe aranmaz. Ciddi sağlık sorunları olmayan ve ilgili turlar için gerekli olan alt yaş limitini aşan herkes turlarımıza deneyimli rehberlerimizin eşliğinde katılabilirler.

antalya rafting Olimpos ve çevresi organize ettiğimiz ve sağladığımız aktiviteler : Takım ruhunu geliştirici doğa sporları ve ekip oyunları, kano, kanyon geçişi, kaya tırmanışı, macera parkı, olta balıkçılığı, avcılık, 4x4 jeep safari, atv safari, nehir su kayağı, rafting, bisiklet turları, kamp, ip parkuru, foto safari, unimog safari, paintball, yürüyüş aktiviteleri ve dağa bir çok aktivite... 

antalya ulaşım rafting antalya antalya yemek


Firmamız Hakkında » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  »