Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

rafting antalya

 

Köprülü Kanyon Milli Parkı Turist Rehberleri

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon milli parkı içerisinde yapılan rafting, kano, nehir kayağı, kanyoning, kaya tırmanışı, doğa yürüyüşü ve diğer aktiviteler esnasında tüm katılımcılara ve turistlere İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Fransızca ve diğer dünya dillerini iyi konuşan alanında uzman profesyonel rehberler eşlik eder.

Profesyonel kokartlı rehberlerimiz otellerinden nehre ve aktivite merkezimize kadar katılımcılara eşlik eder, hem aktivite hakkında hem de yöre hakkında bilgiler verir.

Köprülü Kanyon milli parkı ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz tüm aktivitelerimizde, doğa sporları alanında özel olarak eğitilmiş alanında uzman saha rehberlerimiz, katılımcılara aktiviteleri tamamlanıncaya kadar eşlik ederler.

Köprülü Kanyon milli parkı içerisindeki tüm aktivitelerde görevlendirilen, federasyonlar, bakanlıklar tarafından açılmış kurslarda özel eğitimler ile yetiştirilen uzman rehberlerimiz, ülkemize gelen yabancı turistlerin dilleri olan " İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, İtalyanca, Farsça, İspanyolca, İskandinavca, Çince, Japonca, Ukraynaca, Yunanca, Portekizce, Romence, Çekçe, Macarca, Estonyaca, Lehçe, Polonyaca, Gürcüce, Bulgarca ve daha bir çok dili akıcı derecede konuşabilmektedirler.

Köprülü Kanyon, zengin endemik bitki örtüsü, asırlar öncesi medeniyetlerden günümü kadar gelmiş tarihi eserleri, muhteşem manzarası ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen turistik yerlerinden biridir.

Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

Köprülü Kanyon'da ailesi veya grubu ile kendilerine özel rafting ve diğer aktiviteleri yapmak isteyen müşterilerimize profesyonel kokartlı rehber kiralama hizmeti sağlıyoruz.

turist rehberleri 

köprülü kanyon turist rehberi, köprülü kanyon, kanyon, turist, rehberi, köprülü, turist rehberleri, rafting, rafting rehberleri, tur rehberi, akarsu rehberi, ırmak rehberi, ingilizce, almanca, rusça, polonyaca, arapça, italyanca, fransızca  


Firmamız Hakkında  » Merkezimiz  » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler  » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları  » Rafting Firmaları  » Rafting Şirketleri  » Rafting Seyahat Acentaları  » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  » Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »  Rehberlerimiz  »  Referanslar  »