Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı - Ulaşım

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Milli Parkı, Antalya'nın Manavgat ilçesinde milli park. Park, Bolasan ile Beşkonak arasında, ortasından Köprü Çayı akan 14 km uzunluğunda, 100 m derinliğinde bir vadide yer alır. Park arazisinde sedir ormanları ve Kapadokya'daki peri bacalarına benzeyen taş oluşumları vardır. Köprü Çayı üzerindeki eski taş köprü günümüzde de kullanılmaktadır.

Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

Köprülü Kanyon'a her gün Belek, Side, Manavgat, Kemer, Alanya tatil köylerinden kalkan otobüslerimizle ile ulaşabilirsiniz..

Kendi aracınız ile gelecekseniz ?

Alanya istikametin'den : Antalya'ya doğru D-400 karayolundan ilerleyiniz. Manavgat'ı geçtikten ve 28 km sonra anayol üzerinde " KÖPRÜLÜ KANYON MİLLİ PARKI " levhasını göreceksiniz.Buradan sağa sapınız, sırasıyla TAŞAĞIL, SAĞIRİN beldelerinden geçerek BEŞKONAK Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Antalya İstikameti'nden :  Alanya istikametine doğru D-400 karayolu üzerinde ilerleyiniz, SERİK ilçesini geçtikten 5 KM sonra yol üzerinde KÖPRÜLÜ KANYON sapağını göreceksiniz, buradan sola sapıp kuzey istikametine , yani dağlara doğru levhaları takip ederek Köprülü Kanyon'a ulaşabilrsiniz.

Uzaklık, mesafe bilgisi, harita bilgileri için tıklayınız...

Tatil köylerinden ulaşım bilgileri için sol taraftaki tatil beldeleri üzerine tıklayınız

Köprülü Kanyona ulaşım en son model yeni klimalı d2 belgeli otobüs, midi, minibüs araç filomuzla yapılmaktadır ve söförlerimizin hepsi SRC psikoteknik belgelidir..


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  »