Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Olimpos Köprülü Kanyon Milli Parkı - Ulaşım

Harika bir doğal cennet...

Köprülü Kanyon Milli Parkı, Antalya'nın Manavgat ilçesinde milli park. Park, Bolasan ile Beşkonak arasında, ortasından Köprü Çayı akan 14 km uzunluğunda, 100 m derinliğinde bir vadide yer alır. Park arazisinde sedir ormanları ve Kapadokya'daki peri bacalarına benzeyen taş oluşumları vardır. Köprü Çayı üzerindeki eski taş köprü günümüzde de kullanılmaktadır.Köprülü Kanyon, Isparta'nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya'da denize dökülen, 7'den 70'e herkese rafting yapmaya uygun bir akarsu ve bu akarsunun aktığı vadidir..

Köprülü Kanyon'a her gün Antalya Olimpos merkez tatil köylerinden ve semtlerinde kalkan servis otobüslerimizle ile ulaşabilirsiniz.. Gün sonunda yine otelinize geri bırakıyoruz.

rafting  Nerelerden transfer aracına binebilirsiniz?

Öncelikle tüm katılımcıları otellerinden alıp otellerine bırakıyoruz, otellerde kalmayanlar ise evlerine en yakın bir otel önüne, veya Olimpos - Antalya anayolu üzerinde herhangi bir noktaya gelip buradan otobüslerimize binebilirler. Önceden rezervasyon yapmak gereklidir. 

Uzaklık, mesafe bilgisi, harita bilgileri için tıklayınız...

Diğer tatil köylerinden ulaşım bilgileri için sol taraftaki tatil beldeleri üzerine tıklayınız

köprülü kanyon ulaşım

Köprülü Kanyona ulaşım en son model yeni klimalı otobüs, midi, minibüs araç filomuzla yapılmaktadır.

Olimpos köprülü kanyon ulaşım, Olimpos köprülü kanyon ulaşımı, Olimpos köprülü kanyon milli parkı ulaşım, köprülü kanyon, Olimpos, ulaşım, nasıl, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon rafting, köprülü kanyon Olimpos, Olimpos köprülü kanyon, Olimpos, Olimpos köprülü kanyon Olimpos köprülü kanyon ulaşım, Olimpos köprülü kanyon ulaşımı, Olimpos köprülü kanyon milli parkı ulaşım, köprülü kanyon, Olimpos, ulaşım, nasıl, köprülü kanyon milli parkı, köprülü kanyon rafting, köprülü kanyon Olimpos, Olimpos köprülü kanyon, Olimpos, Olimpos köprülü kanyon


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Köprülü Kanyon Rafting Firması  »