Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Üyeliklerimiz, Belgelerimiz ve Sertifikalarımız

Harika bir doğal cennet...

antalya rafting Türkiye Su Altı ve Su Üstü Sporlar Federasyonu : Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunun teşkilatı, su sporları ile ilgili yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının çalışmaları yapmak üzere yasa ile görev, yetki ve sorumluluk verilmiş spor federasyonlarımızdan biridir. Şirketimiz bu federasyonun üyesidir.


antalya rafting Milli Parklar Genel Müdürlüğü : Milli parkların ve yaban hayatının korunması, geliştirilmesi, yapılan aktivitelerin denetimi, gözetimi alanında hizmet veremek üzere yetkilendirilmiş, Orman ve Çevre Bakanlığı'na bağlı bir kurumumuzdur. Firmamız Milli parklar genel müdürlüğüne kayıtlı ve milli park içerisinde sportif ativite yaptırma ruhsatına sahip bir şirkettir.

antalya rafting Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) :
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 28 Eylül 1972 tarihinde yürürlüğe giren 1618 sayılı "Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu" uyarınca kurulmuş olan bir meslek birliğidir. TÜRSAB’ın temel amacı, seyahat acentalığı mesleğinin ve faaliyet alanının temelini oluşturan turizm sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır.
Doğa ve Macera Sporları Organizasyonu yapabilmek için turizm firmalarının Türsab üyesi olma zorunluluğu vardır. Şirketimiz Türsab üyesi olup Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı Seyahat Acentası İşletme Belgesi ve turizm amaçlı su sporları faaliyet belgesi sahibidir.

antalya rafting Uluslararası Ekoturizm Topluluğu ( TIES ) :
Uluslararası Eko turizm Topluluğu dünyanın en eski ve en geniş katılımlı ekolojik turizm organizasyonudur. Dünya çapında faaliyet gösteren bu birlik, seyahat acentaları, tur operatörleri, hükümetler, sivil toplum örgütleri, akademisyenler, danışmanlar, kurum ve kuruluşlar vs gibi üye katılımcıları ile çok geniş bir uluslararası bir faaliyet ve bilgi ağı oluşturmaktadır. Uluslararası Eko turizm Topluluğu'nun ana amacı ortak bir, duyarlı ve sürdürülebilir turizm anlayışı geliştirmek bunun prensiplerini oluşturmak, yerel halk ile işbirliği içerisinde doğaya uyumlu projeler geliştirmek ve bunun teşvikini yapmak, sürdürülebilir turizm alanında profesyoneller eğitmek ve seyahat edenlere sorumlu ve çevreye duyarlı seyahat anlayışını kazandırmaktır.

antalya rafting Sustainable Travel International (STI) :
Sustainable Travel International (STI), sürdürülebilir turizmin gelişimi konusunda küresel lider konumunda olan kar amacı gütmeyen uluslar arası bir organizasyondur. STI'nin misyonu, turizm profesyonellerine, gezginlere ve destinasyonlara sorumlu seyahat anlayışı vasıtasıyla çevre koruma, kültürel mirasların korunması ve ekonomik gelişime katkıda bulunacak yardımcı programlar oluşturarak sürdürülebilir büyümeye ve gelişmeye katkıda bulunmaktır.

antalya rafting Ulaştırma Bakanlığı : Karayolları ulaşımını da denetleyen bir bakanlığımızdır. Karayolları yolcu taşımacılık kanunu gereğince, tatil beldelerinden rafting alanına servis yapan tüm otobüslerimiz ve minibüslerimiz D2 belgeli yasal ulaşım araçlarıdır ev bakanlık denetimi altındadır.

antalya rafting AXA Sigorta :
Macera turlarımıza katılan tüm katılımcılar tur esnasında oluşabilecek olası kazalara karşı Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen sigorta firması Axa Sigorta tarafından tur öncesi sigortalanmaktadırlar. Şirketimizin son 20 yıldır istatistikleri, turlarına katılmış yüz bini aşkın katılımcı da sıfır kaza oranı ile son derece güven vermektedir.

antalya rafting Tukaf Türkiye Kano Federasyonu : Nehir, göl, baraj gölü gibi alanlarda yapılan kano sporunu organize etmek, denetlemek, düzenlemek amacı ile kurulmuş yasal federasyonlardan biridir. Şirketimiz TUKAF üyesi bir kuruluştur.

   köprülü kanyon

Firmamız Hakkında » Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  » Üyelikler ve Belgeler  »