Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting

 Doğayla baş başa kalabileceğiniz nezih bir ortam...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antalya Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Turları Yorumlar ve Şikayetler

Harika bir doğal cennet...

Müşterilerimiz bizim evimize gelen misafirlerimizdir ve bu misafirlik daha ilk seferden sonra kalıcı dostluklara dönüşmektedir.


Biz işimizi büyük bir dürüstlük ve içtenlikle yaptığımıza inanıyoruz. Tüm çabamız, büyük bir sevgi ile yaptığımız bu işi konuklarımızla beraber paylaşmak ve onlara unutulmaz anlar yaşatmaktır. Ne mutlu bize ki şimdiye kadar ne biz ne de konuklarımız bu konuda bir hayal kırıklığı yaşamadık.
Misafirlerimiz memnuniyetlerini zaten gülen yüzleri ve güzel sözleri ile ifade etmektedirler. Aşağıda ise her tur sonrası kendilerine sunduğumuz anı defterinden bazı alıntılar var. Bu yorumlar ve ifadeler bizi en iyiye götürme konusunda en önemli motivasyon kaynaklarımızdır. Lütfen her hangi bir konudaki şikayet ve eleştirinizi bize iletiniz.
rafting İngiltere'den 6 yaşında ve 10 yaşında kızlarımla tatile Belek'e geldik, başlarda İngiltere'de devam eden " Türkiye rafting çok tehlikeli, çocuklarınızı öldürüyorlar " gibi bir karalama kampanyasından dolayı ister istemez tereddüt ettik rafting turuna katılam konusunda. İyiki de katılmışız, yalancı İngiltere medyası yüzünde ülkemin bu cennet köşesini görmekten mahrum kalacaktık az kalsın. Ne ben nede kızlarım hiç bir tehlike geçirmedik ve görmedik, firma ekipmanları ve rehberleri çok profesyonel, herkese tavsiye ederim. 
Zeliha Aydın / Londra İngiltere

rafting 69 yaşındayım hayatımın en güzel gününü yaşadım. Mükemmel bir tecrübeydi, çok zevk aldım
Sabiha Demir / Adana

rafting Bugün raftingi ilk kez deneyerek başımıza çok büyük dert aldık aslında. Artık en kısa zamanda tekrar yapmak için çırpınıp duracağız. Bugünü anlamlı kılan en önemli şey rehberlerimizin de bizlerle eğlenmesi ve kırk yıllık arkadaşmışız gibi samimi bir ortam yaratmalarıydı. Doğayı ve dostluklarını tüm doğallıklarıyla bizimle paylaştıkları için Köprülü Kanyon ekibine teşekkür ederiz.
Zeynep Eren / Kayseri

rafting Muhteşem bir konukseverlik ve çok güzel organize edilen bir gün. Seneye görüşmek üzere
Valeriya Rozenbaum / Viyana Avusturya

Hayatımın en anlamlı, en heyecanlı, en güzel gününü geçirdim sizi ve burayı hiç unutmayacağım.
Alina Dimitru / Bükreş Romanya

rafting Tura kaydolmamıza rağmen sabah yolda gelirken çocuklar yüzünden hala bir endişem vardı ve son anda vazgeçmek üzereydim. Şu anda müthiş geçen günün ardından biramı içerek keyifle bu satırları yazıyorum. Vazgeçmemekle en doğru kararı almışız çocuklarda çok eğlendiler.
Jan Tichelaar  / Arnhem Hollanda
rafting Eşimin, ne işin var senin gibi yaşlı adamın gençlerin içinde gibi cesaret kırıcı sözlerine rağmen katıldığım bu rafting turundan dolayı müthiş bir gurur duyuyorum. Bana bu duyguyu yaşamama yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
rafting Cem Uysal / İzmir Türkiye
Rus ruleti rapidi müthişti çok eğlendik. Manzara harikaydı, heryer yemyeşil.Teşekkürler.
rafting Kimberly Barker / Newcasttle İngiltere
Daha iyisi olamazdı. Aynen böyle devam edin, sizi herkese tavsiye edeceğim.
rafting Jürgen Baummer / Köln Almanya
Bir işletmede insan faktörünün en önemli nokta olduğunu savunmuşumdur hep. Bugün Kadir Abi ve ekibi bize muazzam bir gün yaşatarak bunu bir kez daha ispatladılar.
rafting Semih Uzun / Paris Fransa
İçimizde o kadar çok nehir akar ve durgunlaşır ki; işte bugün bütün nehirlerimiz coştu. Çok güzel bir gün geçirdik, nehir kenarı yemek çok lezzetliydi, ekibe teşekkürler
rafting Ewa Novak / Poznan Polonya
Cennet denilen yer burası olmalı. Gitmek istemiyorum :(
rafting Leena Järvi / Talinn Estonya
Rehberler inanılmaz eğlenceliydi bu hafta sonunu çok dolu dolu geçirdiğimiz için mutluyuz, Önümüzdeki hafta sonu görüşmek üzere.
rafting Pınar Tezcan / Antalya Türkiye
İlk rafting deneyimimdi müthiş eğlendim. Sayenizde unutulmaz bir gün geçirdim. Yemekler de oldukça lezzetliydi.
rafting Haim Levy / Tel Aviv İsrail
Hep televizyondan izler deli bu insanlar derdim. Bugün bu deliler kervanına katıldığım için çok mutluyum. Gerçek delinin benim gibi başta ön yargılı düşünenler olduğunu geçte olsa fark ettim.
rafting George Kostadinova / Sofya Bulgaristan
Harika, müthiş, muhteşem, mükemmel ... Başka kelime bulamıyorum tarif edecek
rafting Sarah Krückeberg / Frankfurt Almanya
Bu Köprülü Kanyonda ile bu sezon üçüncü turum. Yine harikaydınız çocuklar.
rafting Hasan Ölmez / İstanbul Türkiye
Hiç şüphe yok ki Köprülü Kanyon rehberleri yaptıkları işe aşıklar bu her davranışlarından belli oluyor.
rafting Sebastian Weissflog / Dresden Almanya

             antalya rafting  rafting  rafting turu


Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir  » Görülebilecek Yerler  » Köprülü Kanyon'da Yapılabilecek Aktiviteler » Köprülü Kanyon Nehir Debisi  » Rafting Malzemeleri » Rafting Ekipmanları » Rafting Firmaları » Rafting Şirketleri » Rafting Seyahat Acentaları » Köprülü Kanyon Rafting Firması  » Antalya Bölgesi Otelleri  »  Yorumlar ve Şikayetler  »